Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Služby / Už máte za sebou jarní úklid?

Už máte za sebou jarní úklid?

Zatímco někdo si jaro spojuje pouze s rozpukem květin a příjemnějšími venkovními teplotami, jiný si jej dává do synonyma s povinným jarním úklidem. Něco na tom ale bude. Jaro evokuje čerstvý vzduch a čistotu, kdežto po zimě je všechno zaprášené a zablácené. A možná právě teď vidíte na zahrádkách a předzahrádkách spoustu lidí, jak se snaží svou zahrádku oprostit od nánosů listí, větví a suché trávy. Jarní úklid je potřeba nejen tam, ale i na balkónech, terasách, v domě či v kanceláři.

Uklizený prostor vám zlepší náladu a nejen to

Jarní úklid je poněkud osvobozující záležitostí. Když do domu začnou proudit sluneční paprsky a díky teplejšímu počasí si budete moci dovolit častěji větrat a otevírat okno, je načase zahájit jarní úklid, který do vašeho domu či firmy vnese systém a řád. Je dokázáno, že uklizený a čistý prostor má velký vliv na řadu činností, které v něm hodláte vykonávat. Ať už jde o kuchyňskou linku, která by potřebovala přeorganizovat a hlavně vydrhnout nebo o firemní nábytek, na němž se léta usazoval prach a špína. Sami nejspíš dobře víte, že když si uklidíte, máte z prostoru větší radost a řada činností v něm dostává větší smysl.

Doma (ne)musíte uklízet sami

Jak doma nejlépe uklidit? Především je dobré zbavit se všeho, co týdny a měsíce nepoužíváte a co se vám jen plete pod rukama. Teď na jaře budou úklid potřebovat především venkovní prostory – terasy, balkóny a zahradní posezení, které začnete znovu využívat. Bude potřeba umýt okna a prosklené části domu, přes které po zimě není ani vidět. A na to všechno nemusíte být sami. Najměte si odbornou firmu, která vám zajistí ekologický úklid.  Vy se můžete věnovat něčemu příjemnějšímu.

Kdo uklidí vaši firmu?

Firmy obvykle mají na úklid své úklidové agentury. Drobnější podnikatelé si je však z finančních důvodů nemohou dovolit. Když pak potřebují uklidit a vyčistit nově vyklizené prostory pro další podnikání, musí se spoléhat sami na sebe. A to může být z časového hlediska problém. Řešením může opět být profesionální úklidová firma, která (nejen) jarní úklid obstará za vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby