aa
Jste zde:  / Bazény / NEJNOVĚJŠÍ / Zahrada / Zastřešení bazénu prodlužuje plaveckou sezonu a šetří peněženku

Zastřešení bazénu prodlužuje plaveckou sezonu a šetří peněženku

Jestliže uvažujete o pořízení bazénu, měli byste mít automaticky na paměti i jeho zastřešení. Podobně tomu je i v okamžiku, kdy už jej vlastníte. Zastřešení s sebou totiž nese celou řadu výhod. Prodlužuje dobu koupání, ochraňuje vaše děti i čtyřnohé miláčky před nebezpečným pádem do vody a samozřejmě i šetří vaši peněženku, když uspoříte nemalé peníze za bazénovou chemii!

Bezkolejnicové zastřešení je výhodné

Trendem současnosti je bezkolejnicové zastřešení bazénů, jež na rozdíl od některých jiných typů zastřešení dovoluje bezproblémový pohyb v jejich okolí. Tento systém sestává z jediné zkrácené kolejnice, jež garantuje plynulý a přesný pohyb zastřešení. Moderní technologie přispívají ke snadné ovladatelnosti tohoto zastřešení.

Atypické požadavky lze splnit

Nevyhovuje vám žádný z typů zastřešení, s nimiž jste se dosud měli příležitost setkat? V tom případě vás jistě potěší informace, že existují prověřené společnosti jako Alupo, pro něž není žádným problém vyrobit atypické zastřešení bazénů v souladu s přáním zákazníků. Ti obvykle sahají k podobným originálním řešením ve chvílích, kdy se snaží vyřešit problém nedostatku místa. Využití přitom najdou zvýšené okraje bazénu či předměty, jež jsou v jeho blízkosti umístěny.

Co zahrnuje zastřešení bazénu?

Nízká cena zastřešení je v současnosti snadno dosažitelná, když výrobci přijedou až k zákazníkovi, bazén zaměří a seznámí klienta s přednostmi konkrétních systémů zastřešení. V ceně zastřešení jsou obvykle zahrnuty hliníkové eloxované profily, jeden nebo více posuvných segmentů, prosklívací materiál, přední i zadní čelo, spojovací materiál, kuličková ložiska v pojezdných kolech a dále i zaměření, doprava a montáž zdarma.

Zastřešení vám zpříjemní a prodlouží pobyt u bazénu za cenu, která se vám na úsporách velmi brzy vrátí! Musíte jen nakupovat u prověřených výrobců, k nimž bezesporu patří i společnost Alupo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení