Jestliže uvažujete o pořízení bazénu, měli byste mít automaticky na paměti i jeho zastřešení. Podobně tomu je i v okamžiku, kdy už jej vlastníte. Zastřešení s sebou totiž nese celou řadu výhod. Prodlužuje dobu koupání, ochraňuje vaše děti i čtyřnohé miláčky před nebezpečným pádem do vody a samozřejmě i šetří vaši peněženku, když uspoříte nemalé peníze za bazénovou chemii!

Bezkolejnicové zastřešení je výhodné

Trendem současnosti je bezkolejnicové zastřešení bazénů, jež na rozdíl od některých jiných typů zastřešení dovoluje bezproblémový pohyb v jejich okolí. Tento systém sestává z jediné zkrácené kolejnice, jež garantuje plynulý a přesný pohyb zastřešení. Moderní technologie přispívají ke snadné ovladatelnosti tohoto zastřešení.

Atypické požadavky lze splnit

Nevyhovuje vám žádný z typů zastřešení, s nimiž jste se dosud měli příležitost setkat? V tom případě vás jistě potěší informace, že existují prověřené společnosti jako Alupo, pro něž není žádným problém vyrobit atypické zastřešení bazénů v souladu s přáním zákazníků. Ti obvykle sahají k podobným originálním řešením ve chvílích, kdy se snaží vyřešit problém nedostatku místa. Využití přitom najdou zvýšené okraje bazénu či předměty, jež jsou v jeho blízkosti umístěny.

Co zahrnuje zastřešení bazénu?

Nízká cena zastřešení je v současnosti snadno dosažitelná, když výrobci přijedou až k zákazníkovi, bazén zaměří a seznámí klienta s přednostmi konkrétních systémů zastřešení. V ceně zastřešení jsou obvykle zahrnuty hliníkové eloxované profily, jeden nebo více posuvných segmentů, prosklívací materiál, přední i zadní čelo, spojovací materiál, kuličková ložiska v pojezdných kolech a dále i zaměření, doprava a montáž zdarma.

Zastřešení vám zpříjemní a prodlouží pobyt u bazénu za cenu, která se vám na úsporách velmi brzy vrátí! Musíte jen nakupovat u prověřených výrobců, k nimž bezesporu patří i společnost Alupo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno