Jste zde:  / Služby / Úklidová služba v Praze, která nepotřebuje metr.

Úklidová služba v Praze, která nepotřebuje metr.

úklid bytů a domů

Většina úklidových služeb kdekoliv v České republice klade důraz na služby a jejich cenu. Některé svou pozornost zaměřili pouze na úklid komerčních prostor, některé se věnují i úklidu pro jednotlivce a jejich byty nebo domy. Standardem pro tyto firmy je však nepřehledná kalkulace jakékoliv činnosti při objednání služeb.

Všechno je technický složitější, matematické výpočty při ceně za metr čtvereční dají zabrat nejedné hlavě. Vypočítat například mytí oken, kde cena u úklidové služby je uvedená ze metr čtvereční, je úkol hodný sportovních – fyzických aktivit.  Skákat na parapet s metrem v ruce a měřit kolik že to okno má, v případě, že jsou každé jiné, je to o to složitější. Pak nastává úkol z matematiky, kde si připomeneme časy minulé, ze základní školy, a snažíme se dopočítat kolik nás mytí oken vyjde. A tak nás to bude stát nejméně tři hodiny času, v případě že si necháme odborně vyčistit koberec, uklidit byt a budeme měřit a  počítat a hledat firmy, kde jejich služby budeme opět počítat a vybereme tu nejvhodnější.

úklidová firma v PrazeS jednoduchým řešením a svým přístupem se na trhu objevila dlouholetá rodinná firma Levný úklid Praha, která začala své podnikání i na trhu internetu a to hlavně založením webových stránek a stránek na sociální sítí. Po několika roční absenci stránek se rozhodli zainvestovat a své kvality nabídnout i další lidem prostřednictvím internetu. Jejich stála klientela si služeb společnosti Levný úklid Praha nemůže vynachválit., proto se pravidelně vrací a opakovaně vyjadřují spokojenost.

Levný úklid Praha má jasné ceny

V čem je firma Levný úklid Praha jiná? Především v matematice. Jejich jednoduchá matematika a srozumitelnost cenové politiky v rámci úklidu je jasná a zřejmá pro každého. Chcete umýt okna? uklidit byt? vyžehlit? Na vše je jasná cena. Nemusíte nic počítat, měřit a je jedno jestli máte byt o velikosti 1+kk, který má 150 m2, nebo jen 30 m2. Srozumitelnost ve službách je přímo úměrná….tohle dostanu…tohle zaplatím.  Cenová relace 400,-, 500,-, nebo 600,- Kč za mytí oken, úklid bytu je bezesporu nejlepším řešením. Je to řešení, které si nemůžou vynachválit klienti a taky zaměstnanci firmy.

Česká úklidová firma Levný úklid Praha

působí na trhu už delší dobu. Má svou spokojenou klientelu a své služby, kromě úklidu bytu a domu, rozšířila taky na žehlení prádla, mytí oken a zabezpečení hodinové hospodyně pro domácnosti, kde je potřeba pomoci.

Všechny služby si můžete prohlédnout na stránkách Levný úklid, kde se samozřejmě dozvíte i další potřebné informace. V případě, že chcete napsat dotaz přímo na jejich facebook stránky můžete si je načíst : https://www.facebook.com/LevnyUklidPraha

PARTNER: Levný úklid Praha


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky