Jste zde:  / Příslušenství / Stavba / Foukaná tepelná izolace – Climatizer plus

Foukaná tepelná izolace – Climatizer plus

Tepelná izolace

Díky metodě foukané tepelné izolace si můžete nechat zateplit nejenom budovy, střechy, stropy, zdiva, volné neprůchozí prostory, ale hlavně málo přístupná místa. Mezi nejčastěji používaný tepelně-izolační materiál patří Climatizer plus.

Tento materiál na bázi recyklovaného rozvlákněného papíru je výborným izolantem. Směs má dobré protipožární vlastnosti díky přidanému boraxu zaručujícímu nehořlavost, což ocení zejména vlastníci dřevostaveb. Foukaná izolace zároveň také odolává hmyzu, hlodavcům a plísním. Oproti jiným izolačním materiálům je Climatizer Plus šetrný k přírodě a ekologicky plně odbouratelný.

Tepelně-izolační materiál Climatizer plus

je jedinečný nejenom svou podstatou a způsobem zpracování, ale také způsobem aplikace. Ta probíhá tak, že se izolační směs nafouká do dutých stěn či jiných konstrukcí pomocí aplikačního stroje s hadicemi a nástavci, jejichž otáčením se zajišťuje celistvé a rovnoměrné rozložení izolačního materiálu v prostoru. Velkou výhodou této aplikace je také fakt, že ani při dodatečném zateplení se nenaruší provoz stavby. Díky bezodpadové technologii zákazníkovi odpadnou starosti s dopravou a přemisťováním materiálu.

Autor článku:
Firma Acer Heralecký se zabývá touto technologií již 20 let. Pokud přemýšlíte o foukané tepelné izolaci, rádi Vám poradíme a zkonzultujeme Vaši zakázku, jejíž cenu si můžete sami vypočítat díky našemu ceníku v podobě online kalkulačky.

více na www.tepelna-izolace.com

PARTNER:


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky