správa nemovitosti

Činí vašemu společenství vlastníků jednotek (SVJ) problémy technická správa nemovitostí? Ztrácíte čas, ale i nemalé množství peněz objednáváním různých služeb od mnoha dodavatelů? Dělá vám starosti technický stav zařízení ve vašich bytových domech, budovách a dalších objektech? Využijte pomoci Prague Property Management, a.s. (PPM) a nechte řešení těchto věcí na opravdových profesionálech.

Technická správa nemovitostí od PPM v Praze a okolí

Naše profesionální technická správa nemovitostí zahrnuje externí údržbu, revize a kompletní servis všech technických i technologických zařízení pod správou všeho SVJ.

V PPM dále zajišťujeme kompletní servis výtahů, jejich opravy, ale také nonstop vyprošťovací služby.  Provádíme revize všech technických zařízení, a to v celém domě včetně kotelny a dalších prostor. Standardně řešíme odpočty plynoměrů, vodoměrů a měřidel tepla. V případě potřeby se postaráme o jejich urychlenou opravu, nebo úplnou výměnu.

Technická správa nemovitostí od PPM obsahuje také odborné vedení evidence všech revizí a oprav. A to v dobře přístupné a čitelné elektronické podobě, která je vašemu SVJ kdykoliv k nahlédnutí. V rámci služeb od PPM vám naši specialisté také poskytnou odbornou nákladovou optimalizaci provozu vašich budov, bytových domů a dalších objektů.

Technická správa nemovitostí s Elektronickým Domovním Asistentem (EDA)

V PPM se snažíme, aby byla naše technická správa nemovitostí klientsky co nejpřívětivější. Zkrátka, abyste se jako jeden z našich více jak 105 spokojených klientů cítili v dobrých rukou. Neustále se snažíme modernizovat naše komunikační kanály, proto vám s radostí představujeme inteligentní službu Elektronický Domovní Asistent (EDA). Tato moderní komunikační platforma vám umožňuje rychle a správně řešit jakýkoliv problém nebo dotaz. Tým EDA tvoří naši kmenoví specialisté, kteří jsou vám kdykoliv ochotni podat odborné rady a pomoci vám při nenadálých situacích. Nemusíte mít žádné obavy. Nedovoláte se do žádného call-centra, váš problém vyřeší během chvíle naši kvalifikovaní odborníci.

Čeho chceme díky systému EDA dosáhnout? Chceme vám vyjít maximálně vstříc. Takže nám záleží na tom, aby byly všechny vaše dotazy zodpovězeny a veškeré opravy skutečně zajištěny. Primární výhodou Elektronického Domovního Asistenta je tak především jeho efektivita. Nabízí totiž spolehlivou kooperaci více odborníků při řešení vašeho problému nebo otázky. Od různých techniků, realitních specialistů, předsedů SVJ, až po kvalifikované lidi na řešení případných havárií. V EDA jsme vám kdykoliv k dispozici na tel. +420 840 111 840. A to mezi 8:00 a 18:00 hodinou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno