lampa se stínidlem

Důležitou součástí každého svítidla je rozhodně stínidlo. Tento někdy nenápadný pomocník vám v interiéru vykouzlí pohodlnou atmosféru a designově jej doplní.

Stínidlo je komfort pro oči

Přímé osvětlení je vhodné především k pracovním úkonům, nicméně i při práci v pozdních hodinách, ke klidnějším činnostem a odpočinku oceníte světlo tlumené. K tomuto účelu slouží právě stínítka. Dobře zvolená polohovací lampa se stínítkem je proto správná volba jak do pracovny, kde stínítko zaručí správný směr osvětlení, tak třeba i do dětského pokoje.

stínidlo na lampy

Důležitou roli hraje materiál

Celkový dojem ze stínidla potom tvoří použitý materiál. Vybírat můžete z mnoha variant od skleněných, praktických omyvatelných plastových stínidel až po ta látková. Při výběru stínidla byste se měli rozhodovat dle umístění svítidla.

Omyvatelná, plastová nebo papírová stínidla lampy můžete umístit do dětského pokoje, zatímco látkovým designovým stínidlem můžete doplnit vintage vzhled svojí pracovny. Pokud si s výběrem stínidla stále nevíte rady, rozhodně neváhejte a obraťte se na odborníky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno