Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Interiér / Koupelny / NEJNOVĚJŠÍ / Sprchování ve vaně? S vanovou zástěnou pohodlně.

Sprchování ve vaně? S vanovou zástěnou pohodlně.

vanové zástěny

Pokud máte dostatečně prostornou koupelnu, nemusíte řešit, jestli upřednostňujete koupel nebo sprchu – máte možnost umístit do koupelny vanu i sprchový kout současně. Pokud je ale vaše koupelna menších rozměrů, budete se asi rozhodovat mezi vanou a sprchovým koutem. Ale toto rozhodování není nezbytné, pokud vyřešíte střídavé koupání a sprchování pořízením vany s plochým dnem a vanovou zástěnou. Toto řešení umožní pohodlnou koupel střídat se sprchováním ve vaně, bez toho, aby rozstřik vody při sprchování proměnil interiér vaší koupelny na deštný prales. Díky širokému plochému dnu vany a vanové zástěně, se můžete sprchovat pohodlně a bezpečně.

[irp]

Pokud je vaše koupelna menší, můžete si vybrat například některý z koupelnových systémů RAVAK, které kombinací asymetrické rohové vany s vanovou zástěnou a asymetrickým umyvadlem, umožňují pohodlné koupání i sprchování a v koupelně současně ponechají dostatek volného prostoru pro pohodlný pohyb a úložné prostory. Rozměry asymetrických van RAVAK AVOKÁDO nebo RAVAK Be Happy začínají na 150 x 75 cm nebo 140 x 105 cm a v kombinaci s asymetrickým umyvadlem a vanovou zástěnou poskytnou dostatek pohodlí i v malé panelákové koupelně.

V nabídce RAVAK najdete také hluboké sprchové vaničky s prostorem k sezení, určené pro nejmenší koupelny. Poskytnou na ploše velikosti sprchového koutu možnost koupání aspoň vašim dětem.

Vanové zástěny RAVAK nejsou určeny pouze pro vany malých rozměrů. V nabídce najdete vanové zástěny ke všem nabízeným vanám i univerzální vanové zástěny, které lze kombinovat i s vanami jiných značek.

Více informací o možnostech efektivního zařízení koupelen najdete na www.ravak.cz.

ravak.cz

Zdroj foto: ravak.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby