vanové zástěny

Pokud máte dostatečně prostornou koupelnu, nemusíte řešit, jestli upřednostňujete koupel nebo sprchu – máte možnost umístit do koupelny vanu i sprchový kout současně. Pokud je ale vaše koupelna menších rozměrů, budete se asi rozhodovat mezi vanou a sprchovým koutem. Ale toto rozhodování není nezbytné, pokud vyřešíte střídavé koupání a sprchování pořízením vany s plochým dnem a vanovou zástěnou. Toto řešení umožní pohodlnou koupel střídat se sprchováním ve vaně, bez toho, aby rozstřik vody při sprchování proměnil interiér vaší koupelny na deštný prales. Díky širokému plochému dnu vany a vanové zástěně, se můžete sprchovat pohodlně a bezpečně.

[irp]

Pokud je vaše koupelna menší, můžete si vybrat například některý z koupelnových systémů RAVAK, které kombinací asymetrické rohové vany s vanovou zástěnou a asymetrickým umyvadlem, umožňují pohodlné koupání i sprchování a v koupelně současně ponechají dostatek volného prostoru pro pohodlný pohyb a úložné prostory. Rozměry asymetrických van RAVAK AVOKÁDO nebo RAVAK Be Happy začínají na 150 x 75 cm nebo 140 x 105 cm a v kombinaci s asymetrickým umyvadlem a vanovou zástěnou poskytnou dostatek pohodlí i v malé panelákové koupelně.

V nabídce RAVAK najdete také hluboké sprchové vaničky s prostorem k sezení, určené pro nejmenší koupelny. Poskytnou na ploše velikosti sprchového koutu možnost koupání aspoň vašim dětem.

Vanové zástěny RAVAK nejsou určeny pouze pro vany malých rozměrů. V nabídce najdete vanové zástěny ke všem nabízeným vanám i univerzální vanové zástěny, které lze kombinovat i s vanami jiných značek.

Více informací o možnostech efektivního zařízení koupelen najdete na www.ravak.cz.

ravak.cz

Zdroj foto: ravak.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno