aa
Jste zde:  / Bazény / Zahrada / Správná péče o bazén

Správná péče o bazén

péče o bazeny

Každý bazén vyžaduje vaši péči a s příchodem teplého období o to více. Po ruce byste tedy měli mít dostatek bazénové chemie, kterou zdoláte i ty nejhorší bakterie a řasy, které se vám mohou v bazénu v důsledku teplého počasí a nedostatečné péče vytvořit. Bazénová chemie navíc udrží váš bazén po celé léto čistý a vy se budete moci oddávat koupání bez starostí. Vybavit byste se tedy měli multifunkčními chlorovými tabletami, granulátem na regulaci ph, testovací soupravou a vločkovačem. Multifunkční chlorové tablety obsahují více než 80% aktivního chlóru. Vkládají se do plovoucího dávkovače, odkud se postupně uvolňují do bazénu. Do vody je možné přidat i oblíbené aroma.

Některé malé děti, ale i dospělí, špatně snáší chlór, je tedy třeba najít alternativní způsob, jakým udržíte vodu čistou a bezpečnou. Naštěstí existuje i bezchlórová úprava vody, jejíž použitím se štiplavému chlóru vyhnete. Čištění vody lze provést například pomocí elektrolýzy chloridem sodný, který se za působení elektrického proudu rozloží na plynný chlor. Velice oblíbená je desinfekce ozonem. Ionizace ozonem je vysoce efektivní a dá se kombinovat i s UV zářením. Vodu lze upravit i pomocí kyslíkové chemie, která nezapáchá, nedráždí kůži ani oči.

Veškerou bazénovou chemii a další bazénové příslušenství koupíte na internetových stránkáchhttp://www.bazeny.cz/bazenove-prislusenstvi/. Firma Albixon se dlouhá léta specializuje na výrobu a prodej bazénů a jeho příslušenství a ne nadarmo je jedničkou na trhu. Nákupem produktů u firmy Albixon máte zaručeno, že pořídíte pouze kvalitní výrobky. Proto neváhejte a pořiďte si přípravky na čištění bazénu co nejdříve.

PARTNER: specialista na bazeny

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení