péče o bazeny

Každý bazén vyžaduje vaši péči a s příchodem teplého období o to více. Po ruce byste tedy měli mít dostatek bazénové chemie, kterou zdoláte i ty nejhorší bakterie a řasy, které se vám mohou v bazénu v důsledku teplého počasí a nedostatečné péče vytvořit. Bazénová chemie navíc udrží váš bazén po celé léto čistý a vy se budete moci oddávat koupání bez starostí. Vybavit byste se tedy měli multifunkčními chlorovými tabletami, granulátem na regulaci ph, testovací soupravou a vločkovačem. Multifunkční chlorové tablety obsahují více než 80% aktivního chlóru. Vkládají se do plovoucího dávkovače, odkud se postupně uvolňují do bazénu. Do vody je možné přidat i oblíbené aroma.

Některé malé děti, ale i dospělí, špatně snáší chlór, je tedy třeba najít alternativní způsob, jakým udržíte vodu čistou a bezpečnou. Naštěstí existuje i bezchlórová úprava vody, jejíž použitím se štiplavému chlóru vyhnete. Čištění vody lze provést například pomocí elektrolýzy chloridem sodný, který se za působení elektrického proudu rozloží na plynný chlor. Velice oblíbená je desinfekce ozonem. Ionizace ozonem je vysoce efektivní a dá se kombinovat i s UV zářením. Vodu lze upravit i pomocí kyslíkové chemie, která nezapáchá, nedráždí kůži ani oči.

Veškerou bazénovou chemii a další bazénové příslušenství koupíte na internetových stránkáchhttp://www.bazeny.cz/bazenove-prislusenstvi/. Firma Albixon se dlouhá léta specializuje na výrobu a prodej bazénů a jeho příslušenství a ne nadarmo je jedničkou na trhu. Nákupem produktů u firmy Albixon máte zaručeno, že pořídíte pouze kvalitní výrobky. Proto neváhejte a pořiďte si přípravky na čištění bazénu co nejdříve.

PARTNER: specialista na bazeny

 

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno