regálové systémy

Ať už podnikáte v oblasti výroby, nebo importu či exportu, nebo v oblasti prodeje zboží, je často součástí vašich podnikatelských prostor sklad. Zatímco v takzvaných garážových skladech není problémem se vyznat, u větších prostorů může být orientace složitější. A to nejenom zdržuje v hledání zboží, ale celkově to zpomaluje veškeré distribuční procesy. I proto je důležité pořídit kvalitní regály do skladu, které  pomohou hlavně v souvislosti se správným využitím celého prostoru. Dnes lze samozřejmě nakoupit a instalovat regály různých typů, a to s ohledem na váš konkrétní typ podnikání. Máme-li být konkrétní, nabízí se nám tyto možnosti:

* Regály na skladování palet
* Regály na skladování drobného zboží
* Regály na skladování dlouhého zboží
* Regály na přípravu zboží

Jak na efektivní naskladnění a vyskladnění?

Co budeme v našem skladu potřebovat, to již víme. Nyní je třeba zavést si také správný systém toho, kam jaké zboží patří. Školení zaměstnanců by mělo pomoci v tom, aby to právě oni respektovali. Nyní už nastává otázka, jak vyřešit celkovou efektivitu logistických procesů. Zaměřujete-li se především na paletové zboží, určitě se neobejdete bez paletizačních vozíků. Ideální jsou samozřejmě vozíky vysokozdvižné, jelikož ty jsou rychlé, přesné a práce s nimi je efektivní. Hledáte-li ty pravé, potom vězte, že Jungheinrich nabízí ojeté vozíky, které mohou být v souvislosti s poměrem cena/výkon nejlepší volbou. Nemusíte tak investovat do nového řešení, a přitom získáte stále vysokou kvalitu i vysokou spolehlivost.

Nezapomínejte na bezpečnost svých zaměstnanců

Na co je dobré se také zaměřit, to je i bezpečnost práce. Důležitá jsou vhodná školení související jak s pohybem ve skladu, tak i s manipulací se zbožím, nebo také s obsluhou daného vozíku. K bezpečnosti přispěje ale i vhodné oblečení a vybavení. Kromě toho také vyberte vhodný typ zdravotní obuvi, která může nejenom zabránit případnému uklouznutí, ale navíc se bude i skvěle nosit. A to ocení každý zaměstnanec.

Partner: jungheinrich.sk logo

Zdroj foto: jungheinrich.sk

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno