jak vybrat plot

Oplocení je dnes běžnou součástí našich pozemků. A to samozřejmě proto, abychom ho jasně ohraničili a abychom samozřejmě eliminovali vniknutí případných cizích osob, nebo i zvířat na naši vlastní plochu. Plotů dnes existuje celá řada a mají také různé oblasti použití. Především v rámci ochrany proti zvěři, stejně jako v rámci ochrany různých lesoškolek nebo sadů se dnes používají praktická uzlová lesnická pletiva. Ty jsou na první pohled jednoduchým řešením, ale rozhodně kvalitním. Použito je totiž špičkové vázané pletivo ze zinkového drátu, který má rozestup 150 milimetrů. Primárně může posloužit jako dokonalá zábrana pro malou, ale i vysokou zvěř.

Jaké řešení u našeho domu?

Daná varianta je samozřejmě vhodná primárně v rámci řešení u větších ploch, které mohou souviset s ochranou proti lesní zvěři. U našeho rodinného domu bychom měli raději vsadit na klasiku. Mezi tu patří:
* Klasický drátěný plot
* Dřevěné ploty
* Betonové ploty

Navíc dobrou volbou plotu můžeme nejenom vytvořit tolik potřebnou stěnu ohraničující naše soukromí, ale můžete vytvořit i potřebný stín. Ten lze ale realizovat i jinak. Stačí využít stínící sítě z firmy PLOTY SKALA. Ty najdou u našeho domu široké možnosti uplatnění, a to nejenom v rámci našich plotů, ale hodí se třeba také v oblasti zahradničení, stejně jako na našich pergolách. Hojně jsou využívány také v oblasti sportu, primárně potom třeba u tenisových kurtů, nebo na různých stadionech.

Nechcete si pozorování zvěře odpustit?

I když bydlíte například na samotě, a to v oblasti lesů, jistě chcete svůj pozemek před zvěří ochránit, ale zároveň ji jistě rádi pozorujete. Pokud ano, je ideální noční doma. Je jenom třeba vytvořit si potřebné podmínky. V takovém případě se hodí kompaktní noční vidění, které můžete pohodlně vzít na vaše toulky lesem, třeba k nejbližšímu posedu. Na tom už stačí pouze udržovat klid a poslouchat zvuky lesa. Jakmile uslyšíte charakteristický zvuk, stačí se podívat na dané místo a skvělého zážitku jistě nebudete ušetřeni.

Partner: logo ploty-skala.cz

Zdroj foto: shutterstock.com

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno