aa
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Služby / Skladovací kontejnery Diskont Depot jsou zárukou klidného spánku

Skladovací kontejnery Diskont Depot jsou zárukou klidného spánku

skladovací kontejnery

Podobně jako po nemovitostech roste neustále poptávka po skladovacích prostorech. Požadavky potenciálních klientů samozřejmě nemohou být nízké! Kladou důraz především na to, aby byly čisté, bezpečné a dostupné za přijatelnou cenu. Proto se není čemu divit, že obyvatelům Brna a okolí udělala velkou radost informace, že skladovací kontejnery Diskont Depot, které se mohou chlubit vysokou prestiží, jsou nyní k dispozici k pronájmu i v tomto městě.

K nájemní smlouvě na rok získá klient měsíc zdarma!

Potenciální klient si může vybrat ze dvou typů nonstop přístupných kontejnerů, čímž získá vlastní skladovací prostor, k němuž má exkluzivní přístup jen on sám. Nájemné je možné hradit měsíčně, pololetně i ročně, přičemž posledně zmiňované má tu výhodu, že zákazník získá jeden měsíc zdarma! O bezpečnost svého majetku se zákazník nemusí bát i z toho jednoduchého důvodu, že jsou skladovací kontejnery Diskont Depot umístěny v uzavřeném firemním areálu, který je pod nepřetržitým dohledem průmyslových kamer.

Nonstop přístup může klientům ušetřit mnoho potíží

Někteří lidé potřebují přístup ke skladovacím kontejnerům i v nočních hodinách, což někde může představovat problém. Pro nepřetržitý přístup ke skladovacím kontejnerům Diskont Depot je třeba jen složit vratnou kauci pro čip na bránu! Větru a dešti ale ani tato společnost neporučí. Proto by měli využivatele jejích služeb hlavně v jarním a podzimním období kontejnery pravidelně větrat, aby se v nich nesrážela vlhkost.

Pronájem skladovacího kontejneru lze sjednat rychle a jednoduše

Skladovací kontejnery Diskont Depot si sice není možné půjčit k sobě domů nebo na firmu, u společnosti si ale není problém vybraný kontejner zakoupit. V případě zájmu o pronájem je nejjednodušším řešením kontaktovat firmu přes kontaktní formulář, případně jí zaslat email na adresu kontejnery@diskontdepot.cz. Následně klient obdrží veškeré potřebné informace a vše již jde ráz na ráz až k úspěšnému převzetí kontejneru!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení