terasa z WPC

Pokud si chcete doopravdy vychutnat pohodlí svého domu, pořiďte mu terasu. A pokud chcete, aby byla atraktivní a sloužila vám dlouho, dobře a bez dalších investic do údržby, vyberte si terasu z WPC. Jedná se o moderní ekologický materiál na bázi dřeva a plastového polymeru, který věrně imituje dřevěný povrch, ale přitom dokáže eliminovat všechny nežádoucí vlastnosti dřeva.

V současné době si můžete vybrat z velkého množství produktů z kompozitu dřeva a polymeru, ale ne všechny mají požadovanou kvalitu. Pro dlouhou životnost teras z WPC bez ztráty vlastností je nejdůležitější složení materiálu a technologie výroby. Rozdíly v kvalitě teras z WPC totiž mohou být u různých výrobců naprosto zásadní.

Lídrem výroby špičkového dřevěného kompozitu v Evropě je ryze česká společnost WPC – WoodPlastic. Ta vlastní licenci na unikátní americkou laserově řízenou technologii výroby Strandex, která předpokládá využívání pouze těch nejkvalitnějších surovin v poměru zhruba 60 % čistého PEFC dřeva, 40 % polymeru, plus potřebné množství ekologických přísad a barev.

Výhody teras z materiálu WoodPlastic®

Představte si, že máte krásnou terasu, o níž se nemusíte vůbec starat. Prkna WoodPlastic® není třeba natírat, olejovat ani impregnovat. Jejich veškerá údržba spočívá v občasném opláchnutí proudem vody. Materiál je stálobarevný, nemění svůj tvar ani nešedne. Prkna jsou plnobarevná, takže když vám na terasu upadne oharek z grilu, můžete místo zbrousit bez nebezpečí změny barevnosti.

Další důležitou předností teras WoodPlastic® je, že se na nich netvoří třísky ani štěpy. Prkna mají plný profil, takže na rozdíl od těch dutých se snadněji a rychle montují bez nutnosti kotvení k pevnému podloží. Terasy mají speciální protiskluzový povrch a skryté kotvení zajišťuje hladký kompaktní povrch bez nebezpečí poranění.

Atraktivní design

Prkna WoodPlastic® odolávají všem rozmarům počasí – dešti, sněhu, mrazu i UV záření. Minimálně nasákavý materiál je rezistentní vůči bazénové chemii i slané vodě. Na žhnoucím slunci můžete terasy WoodPlastic® na rozdíl od těch dřevěných kdykoli opláchnout studenou vodou, čímž výrazně snížíte jejich teplotu.

A v neposlední řadě, pro terasy od společnosti WPC – WoodPlastic je charakteristický atraktivní design. Firma už při navrhování nového výrobku klade důraz na jeho vysokou estetickou hodnotu. Celé spektrum povrchů a citlivě zvolených barevných odstínů vám umožní sladit vaši terasu s ostatními prvky exteriéru – s nábytkem, zahradou, bazénem i fasádou domu.

Nabídka povrchů a barev

Prkna WoodPlastic® dokáží věrně imitovat nejrůznější druhy dřeva. V nabídce najdete jak reliéfy evokující luxusní exotické dřevo, tak přírodní vzory v kombinaci s nepravidelným žíháním, elegantní hladká prkna hebká na dotyk i čisté linky drážkovaných prken, ideálních k bazénu. Trendem jsou nyní hlavně širší terasová prkna MAX, která umožňují vyniknout elegantním vzorům povrchu terasy a zároveň jí poskytnou nezaměnitelný vzhled díky menšímu množství spár.

Nabídka barevného provedení WPC prken WoodPlastic® zahrnuje celou škálu přírodních odstínů. Pohybují se od béžového cedru přes decentní teakový, narůžovělý Merbau, čokoládový Palisandr, tmavší, seriózně působící Wenge, klasický Eben s viditelnou strukturou světlejších dřevitých vláken na černém pozadí až po ocelově šedý Inox.

Chtějte to nejlepší

Kompozitní materiál je perfektní, pokud zvažujete náročnější typ terasy.  Ať už proto, že řešíte prostor atypických tvarů či chcete nainstalovat terasu kolem vířivky nebo bazénu. Informujte se u zkušených a certifikovaných partnerů společnosti WPC – WoodPlastic. Ti vám terasu nejenom namontují, ale ještě předtím vypracují její návrh a pomohou vám i s výběrem povrchů a barev.

Pokud si chcete vychutnat pohodlí své terasy, vsaďte na prověřeného výrobce s těmi nejlepšími referencemi. Na někoho, kdo vás nenechá ve štychu a pro kterého vytvořením terasy služba zákazníkům nekončí. Získáte atraktivní produkt s dlouhou životností a se zárukou až 25 let od české firmy, která se svými produkty uspěla ve více než 30 zemích světa, včetně náročných západních trhů.

Více informací na www.woodplastic.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno