sauna

Největší překážkou v pořízení finské sauny je její umístění. Zkrátka: chtěli bychom ji, milujeme relaxaci v ní a oblíbili jsme si její účinky, ale nevíme, kam ji ve svém domě nebo bytě dát.

Je to vlastně logické – nejčastěji poznáváme sauny buď v rámci nějaké návštěvy hotelového wellness či saunového světa, případně si sauny prohlížíme vystavené v nějakém obchodním centru.

A zapomínáme na to, že existuje i jiné řešení: sauny na míru.

Taková sauna totiž řeší tu největší překážku, o které jsme si říkali hned na začátku článku. Stačí jí jakýkoli prostor, který doma máte. Nevadí jí nerovné zdi ve starých domech nebo vlhko.

A můžete ji mít opravdu všude:

  • v nepoužívané komoře
  • ve sklepě
  • ve výklenku
  • v rohu místnosti
  • pod schodištěm
  • na balkóně či terase
  • kdekoli na vaší zahradě
  • v koupelně, obýváku nebo v ložnici

 

Atypická sauna se vyrábí až na základě zaměření konkrétního místa. Můžete si vybrat, z jakého chcete dřeva obklad uvnitř i vně sauny. Řeknete si, jak chcete uspořádat lavice a opěrky. Přáli byste si v sauně prosklenou čelní stěnu? Žádný problém! V takové sauně si můžete navolit opravdu vše.

sauna

Design sauny si vyberete z několika variant, které výrobce nabízí. Anebo si necháte navrhnout architektem unikátní originál. Jediným omezením bude váš prostor a finanční limit. Nemusíte řešit žádné technické záležitosti – kvalitní výrobce myslí na vše.

Mimo to dostanete v případě sauny na míru i speciální prodlouženou záruku, která se může vyšplhat až na 10 bezstarostných let. Péče o zákazníka však trvá i po uplynutí záruky a můžete se spolehnout, že i poté budou mít případné poruchy nebo problémy vždy rychlé řešení.

Zkuste to samé navrhnout v prodejně, kde se sauny kupují jako housky. Tam bývá záruka nejčastěji jen dvouletá, zákonná a poté si problémy se saunou musíte vždy vyřešit sami.

Výroba saun na míru se neodehrává někde v Asii na bezejmenné montážní lince. Nejlepší sauny se rodí přímo u nás v Čechách, v dílnách nedaleko Prahy, kde vybranému dřevu čeští řemeslníci vdechnou nový život a přetvoří ho v nádhernou finskou saunu nebo infrasaunu.

www.saunasystem.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno