kávovary

Pokud si nedokážete představit den bez šálku lahodné kávy, začněte jednat. Fakt je, že posezení v kavárně nad lahodnou kávičkou se nevyrovná nic. Lze ale snadno zařídit, že si šálek černého moku jako od profi baristy vychutnáte v pohodlí domova. Na trhu jsou kávovary, které mají několik inovativních funkcí a hravě zvládnou přípravu několika druhů kávy. Navíc vás šálek vyjde na pouhé 3 Kč!

Kávovary JURA bodují cenou a výbavou

Největší úspěch na trhu mají výkonné stroje, které jsou současně k mání za rozumnou cenu. Zajímejte se o kávovary JURA, díky preciznímu vybavení si našly cestu již do mnoha domácností a kanceláří. I pro vás se nabízí několik variant.

Inovativní funkce pro dokonalý požitek

Jedním z nejpopulárnějších modelů pro domácí použití je kávovar JURA E6. Jako jeho „kolegové“ nabízí zdokonalený proces výroby kávy. Tajemstvím přípravy je impulzní extrakční proces (P.E.P.©). Jeho podstatnou je dávkování horké vody v krátkých intervalech tak, aby protékala mletou kávou. Výsledkem je plně rozvinutá chuť, zamilujete si ji. Vadí vám, že v kavárnách servírují stejně silnou kávu pro všechny? Když budete mít kávovar JURA, sami si snadno nastavíte intenzitu a budete si užívat kávičku podle vašeho gusta. Umí 8 různých intenzit. Další zárukou přípravy lahodného moku jsou filtry CLARIS Smart, zaručují prvotřídní kvalitu vody a chrání kávovar před usazováním vodního kamene. Jistě i vy oceníte, že je vybaven přehledným displejem a lehce se ovládá. Oblíbeným modelem je také JURA E 60, do kanceláří se doporučují modely JURA WE6, JURA WE8.

Jakou kávu koupit?

Ani sebelepší kávovar nedokáže dělat zázraky, musíte si pořídit kvalitní kávu. Nejvíce aromatická je ta doma umletá. Nezůstávejte u jedné značky, experimentujte, hledejte nové rozměry. Mezi nejlepší patří kávy z Brazílie, Peru, Kolumbie i Indonésie.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 komentář

  1. Já bych ještě doplnila, že ke kávovaru je fajn přikoupit i nějaký dripper. Občas mám chuť na ovocnější kávu a tak si dopřávám filtr. Je to otázka pár stovek, třeba klasika V60 a nebo AeroPress. A je dobré to kombinovat s kávovarem. Člověk pak má po ruce na výběr víc chutí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno