základové desky

Která část domu je nejdůležitější? Odborníci mají jasno – základová deska. Ta má nelehký úkol. Nese celý systém domu, a proto si zaslouží maximální pozornost. A to nejen při návrhu, který je plně v kompetenci autorizovaného statika, ale stejně tak při její samotné realizaci. V posledních letech se lidé velmi často pouští do stavby svépomocí, a to bez jakýchkoliv předchozích zkušeností. Skutečně je to správný krok? Nebo je lepší svěřit práci profesionálům?

Internet doslova překypuje desítkami „zaručených“ tipů, návodů či videí na stavbu domu i základové desky svépomocí. S partou zručných kamarádů a s příbuzným, který se živí jako zedník, se to může na první pohled zdát snadné. Jaké však může být riziko?

Nejčastějším důvodem pro stavbu svépomocí je vidina finanční úspory. Pokud však nedodržíme technologické normy a předpisy, může se nám tento krok naopak prodražit. Neodborná a nekvalitní výstavba může způsobit nemalé škody. A když je řeč o základových deskách, potom její nerovnost, může výrazně ovlivnit celou stavbu. A to nejen zakládání obvodového a příčkového zdiva, či pracné vyrovnávání podkladu podlahy. K častým neduhům patří popraskané omítky, opadaný strop, zkřížená okna a dveře, potíže s podlahovou krytinou apod. Náklady na opravy způsobených neodbornou výstavbou mohou být velmi vysoké. Položte si proto otázku – jste skutečně tak bohatí, abyste si mohli takové riziko dovolit?

Chcete-li mít jistotu, že vaše základová deska bude skutečně ROVNÁ a bude tak plnit 100% svoji funkci, svěřte její zhotovení do rukou skutečných odborníků, kteří mají potřebné technické vybavení a zkušenosti s realizací betonových základových desek a podlah.

Kvalitní základová deska od spolehlivé firmy

Jak ale rozeznáte odborníky od amatérů a vyhnete se budoucím problémům? A co cena? Lze vůbec najít někoho, kdo vám zhotoví kvalitní základovou desku za přijatelnou cenu?

Příkladem může být zavedená společnost OK PODLAHY, která působí v Čechách i na Moravě. Na trhu je přes 10 let a nedávno získala certifikát DŮVĚRYHODNÁ FIRMA 2016.

Firma OK Podlahy disponuje veškerým potřebným vybavením a zkušenostmi nezbytnými pro realizaci betonových základových desek či strojně hlazených betonových podlah, které zhotovují dle laserové měřící techniky s následným vibrováním povrchu. Právě v těchto případech jsou totiž kladeny vysoké požadavky na finální rovnost povrchu. Bohužel mnohé stavební firmy nejsou schopny realizovat základové desky tak, aby byly skutečně rovné, což může nepříznivě ovlivnit další průběh stavby.

Díky výše uvedeným skutečnostem mohou odborníci z OK Podlahy realizovat ROVNOU základovou desku, která vám přinese spoustu výhod a nemalou finanční úsporu v pozdějších fázích výstavby. Bude-li to pro vás cenově výhodnější, můžete si zajistit vlastní betonovou směs.

Chcete se o rovných základových deskách dozvědět více? Kontaktujte odborníky z OK Podlahy a nechte si vypracovat nezávaznou cenovou kalkulaci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno