mobilní klimatizace

Hledáte způsob, jak zvládnout horké letní dny, které trávíte doma? Pak jsou mobilní klimatizace právě to, co hledáte. Výhodou je, že se jedná o přenosnou klimatizaci, která nepotřebuje instalovat a ochladí vás kdekoli a hned. Díky tomu je dostupná pro jakékoli místo a nemusíte nikde vrtat do stěn. Můžete ji také převážet například do kanceláře nebo na chatu.

Jaké jsou výhody mobilní klimatizace?

Její instalace je nesmírně jednoduchá. Stačí zapojit do elektřiny a odvodní hadici vystrčit ven – například z okna. A tím je celá instalace hotová.

Ať jedete kamkoli, můžete si ji vzít sebou. Díky snadné instalaci s ní jde hýbat stejně jednoduše jako s jinými spotřebiči.

Tou největší výhodou je, že není příliš drahá. Cena je výrazně nižší a tím pádem je dostupná pro každého. Tyto aspekty z ní dělají ideální klimatizaci do bytu.

Na co si dát pozor při výběru klimatizace?

  • Správná mobilní klimatizace musí mít odvodní hadici. V případě, kdy ji někde nabízí bez hadice, jde spíše o ochlazovač vzduchu, což není to stejné.
  • Porovnejte ceny druhů se stejným výkonem, abyste si skutečně vybrali to nejlepší.
  • Klimatizace jsou energeticky náročné, a proto je důležité se podívat na výkon a příkon. Parametry by měly být v rovnováze.
  • Vzduchový průtok – je základní pro přívod a odvod vzduchu z klimatizace
  • Pozor si dejte také na hlučnost. Klimatizace od 60 dB a více jsou hlasitější než by vám mohlo být příjemné.
  • Ne vždy znamená, že nejnižší cena je nejlepší. Někde vám mohou nabízet podprůměrnou klimatizaci za příliš velkou cenu, a proto je dobré si pozorně prostudovat, co klimatizace nabízí.
  • Existují funkce, které zvyšují celkovou cenu klimatizace. Jde o úspornost, druhou hadici na zvyšování účinnosti, ohřívání a speciální vzduchové filtry.
  • Kam klimatizaci potřebujete, protože můžete narazit na faktory, které mohou snížit nebo zvýšit účinnost. Například kolik lidí se vyskytuje v místnosti, výška stropů, účel místnosti a tak podobně.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno