Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Služby / Úklid domácnosti bez obav svěřte úklidové firmě

Úklid domácnosti bez obav svěřte úklidové firmě

úklid domácnosti

Nebaví vás pravidelné uklízení vaší domácnosti? Nestíháte kvůli pracovnímu vytížení gruntovat před vánoci? Bere vás závrať při mytí oken ve vašem panelovém domě? Samozřejmě sem patří i ztížené uklízení v nemoci nebo rekonvalescenci po úraze, stejně jako náročné domácí práce pro seniory. Úklid domácnosti velmi snadno můžete svěřit odborné úklidové firmě.

Úklid domácnosti firma provede důkladně a dost možná lépe než byste provedli sami

Profesionální přístup pracovníků úklidové firmy rozhodně oceníte. Takové profesionální hospodyně jsou speciálně proškoleny a svoji práci vykonávají s odborností, pečlivostí a na vysoké úrovni. Dokonce si můžete vybrat pro úklid domácnosti i nadstandardní služby.

Základní úklid – zpravidla zahrnuje desinfekci a čistění toalety a koupelny, luxování, mytí podlah, vytírání prachu a mytí oken.

Nadstandardní úklid – vás zbaví starosti o praní a žehlení prádla, dokonce vám pomohou nakoupit, vyvenčit psa a individuálně i další služby, na kterých se firmou dohodnete.

Úklid bytu – Praha, Brno a Bratislava – větší města zatím nabízejí více možností

Větší konkurence přirozeně přináší i větší kvalitu služeb. Firmy se snaží získat zákazníky jednak zajímavými cenami, které vás nezruinují, ale i nadstandardními službami. Pro úklid bytu Praha, ale i další velká města, třeba firmy nabízí ekologické prostředky, které jsou šetrné pro životní prostředí i pro naše zdraví.

Úklidové služby vyhledává stále více domácností

Mnohé firmy pečují o své zákazníky a přirození chtějí, aby se k nim vraceli. Spokojený zákazník je jejich prioritou. Do domů a bytů proto přicházejí profesionální hospodyně, které se o jednu domácnost starají opakovaně. Dokonale poznají potřeby té které domácnosti a zákazník tak získává garanci, že úklidové služby jsou prováděny přesně podle jejich přání.

A co vy? Už máte svoji úklidovou firmu?


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky