šatní skříň
Zdroj: https://www.tempo-kondela.cz

Od šatní skříně se v první řadě očekává, že bude disponovat dostatečným prostorem k uložení oblečení a dalších věcí, jež chce jejich majitel uschovat. Ačkoli se to na první pohled nemusí zdát, výběr vhodné šatní skříně může být poměrně komplikovanou záležitostí. Pokud se budete držet několika následujících rad, existuje vysoká pravděpodobnost, že budete s vaším výběrem spokojeni.

Šatní skříně by měly vynikat vnitřní vybaveností

Při výběru šatní skříně je velmi důležité dbát na její vnitřní vybavení. Každá věc by měla mít svoje pevné místo! Když ráno pospícháte do práce, pravděpodobně nemáte čas ani chuť zdržovat se hledáním vhodného kusu oblečení. Proto by se při výběru šatní skříně měla věnovat odpovídající pozornost tomu, jestli má tyč k pověšení ramínek, výsuvné šuplíky nebo dostatečně široké police.

Důležité parametry představuje výška skříně i pojezdový mechanismus

Výška skříně pak do značné míry rozhoduje o objemu úložného prostoru. Platí přitom nepsané pravidlo, že do horní části se ukládá sezónní oblečení. Pozornost by potom měla být věnována i pojezdovým mechanismům. Co byste si počali se skříní, která by nešla snadno otevřít? Kupujete přece nábytek, který budete každý den používat.

Pohlídejte si stabilitu skříně!

V celé řadě místností není zrovna rovná podlaha. Pokud nepatříte mezi vyvolené, kteří rovnou podlahou disponují, měli byste preferovat takové šatní skříně, jež je možné připevnit ke zdi nebo spojit s jinou skříní. Tím se předejde tomu, abyste se při každém otevření skříně museli modlit za to, že se nepřevrátí.

Způsob otevírání skříně bývá odvislý od velikosti místnosti

Konečně při výběru šatní skříně je nutné zaměřit se i na způsob jejího otevírání. V menších bytech a omezených prostorách je lepší dát přednost posuvným dveřím. Naopak v rozlehlejších místnostech lze doporučit klasické dveře, které jsou tišší a zároveň dovolují otevřít celou skříň dokořán.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno