aa
Jste zde:  / Doplňky, dekorace / Interiér / Pořádné schodiště do vašeho interiéru

Pořádné schodiště do vašeho interiéru

schodiště

Zařizujete si nové bydlení a řešíte, jaký styl a design nábytku a dalších doplňků zvolit? A patří do vašeho hledáčku i schody? Určitě si prohlédněte nabídku od firmy SWN Moravia. Ať už hledáte dřevěné, kovové nebo kombinované schodiště, jste na správném místě. Firma nabízí moderní a detailně propracované schody a schodiště vhodné přesně do vašeho interiéru i exteriéru.

Kombinovaná schodiště jsou v interiérech velice oblíbená. Obvykle kombinují kovové sloupky a zábradlí na schodiště s dřevěným madlem a schody. Dle dispozic bytu nebo domu se nabízí klasické rovné, vřetenové nebo jakékoli atypické schodiště. Získáte tak elegantní a vzdušné tvary, netradiční řešení či tradiční provedení.

Celodřevěné schodiště disponují jedinečným designem a kvalitním dřevem. Firma je vyrábí také na míru, a to převážně z masivu. Konstrukce je proto velice odolná a pevná a hodí se jak pro vnitřní, tak venkovní použití. Kovová schodiště jsou obzvláště vhodná do exteriéru, což je podpořeno jejich odolností proti větru a jinému nepříznivému počasí. V jakémkoli případě si však prohlédněte nabídku a ze sortimentu firmy si vyberte přesně takový typ, který bude ideální pro vaše použití.

Pokud s výběrem váháte, nechte si poradit od obchodního zástupce nebo se podívejte na oficiální internetové stránky http://www.swn-schody.cz/ do katalogu schodišť a doplňků nebo 3D galerie. Firma své produkty i vystavuje na výstavách v Praze, Brně a Německu, sledovat lze tedy i aktuální termíny.

Profesionální architektu navrhují schody a schodiště pomocí speciálního softwaru. Dřevo pro jejich výrobu je zpracováváno ve vlastních sušárnách, jeho kvalita je tedy neustále pod dohledem. A sledování trendů a neustálé zlepšování a důkladné propracování detailů výrobků posunuje tuto firmu na špičku v tomto oboru. Proto ani vy neváhejte a nechte se u ní inspirovat a pořiďte si stylové a moderní produkty.

PARTNER: swn moravia schody

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení