betonove ploty

Každá nemovitost potřebuje dostatečně kvalitní typ oplocení, který neplní pouze účelovou funkci, ale také dekorativní. Velmi pestrým a variabilním typem oplocení, které vás nezklame na funkční úrovni, jsou betonové ploty. Betonové ploty jsou tvořeny z betonových desek a betonových sloupků. Oba komponenty můžete zvolit s dekorem, bez dekoru nebo vytvořit jejich libovolnou kombinaci. Tvořivosti se meze nekladou a vy si tak můžete vytvořit plot přesně podle vás. Beton je pevný kvalitní materiál, který zajistí stabilní oplocení, které má navíc velmi dlouhou životnost a nevyžaduje speciální péči.

S montáží si nelámejte hlavu

Betonové ploty se vyznačují poměrně snadnou a rychlou montáží. Zkušení odborníci mají plot sestavený raz dva. Výkopy, sloupky, plotová pole a je hotovo. Betonové ploty jsou cenově dostupné všem. A není to cena jen za krásný plot. Díky jeho obrovské variabilitě si sami určíte, jak má plot vypadat, jaké vám poskytne soukromí a pocit bezpečí. Nikdo nemá rád zvídavé pohledy sousedů nebo kolemjdoucích, když se sluní nebo si vychutnává snídani či večerní grilování na zahradě. Výškou plotu si tedy určíte pro vás optimální úroveň soukromí. Pokud potřebujete kontakt s okolním světem, ale rádi byste jej trošku zregulovali, můžete zvážit i možnost doplnění plotu dřevěnými příčkami.

Dřevěné příčky bývají vyráběny z různých druhů dřeva, a tak je výběr odstínů velmi bohatý. Váš plot může být zcela bez dekoru nebo naopak s dekorem, který imituje naskládané cihličky nebo štípaný či skládaný kámen. Dalším volitelným prvkem plotu je tvar zakončení. Jestliže máte rádi jednoduchost, můžete zvolit zcela rovný konečný panel, zaoblený panel či panel dekorovaný ozdobnou mřížkou. Oplocení je nedílnou součástí vašeho bydlení, vyberte si betonový plot na míru a dopřejte si bezpečný a útulný domov.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno