Jste zde:  / Byt a dům / NEJNOVĚJŠÍ / Dekorace pro studenty

Dekorace pro studenty

dekorace tapety

Modernizace či rekonstrukce interiéru je mnohdy nutná, abyste se zde cítili dobře. Nemusíte však za dobrý pocit zaplatit astronomické částky. Není vždy nutné celý interiér přestavět, někdy stačí jen maličkost a interiér dýchá úplně novou atmosférou. Chcete-li váš interiér udělat zajímavým, útulným a moderním, použijte tapety a samolepicí dekorace na stěnu. Výborně zamaskují také nedostatky na zdech či nábytku. Samolepicí tapety, oproti běžným papírovým, pro jejichž přichycení je potřeba namíchat speciální lepidlo, přiložit tapety na stěnu a vyhladit je, jsou velmi jednoduché a časově nenáročné na instalaci a za chvíli máte vytapetovaný nejen celý pokoj, ale klidně i byt. Máte doma studenty, kterým se jen tak něčím nezavděčíte? Zkuste se před nimi vytasit s tapetami, uvidíte, že i oni budou nadšeni.

Vybíráme tapetu do studentského pokoje

Pro studentské pokoje jsou tapety tím správným doplňkem. Zkuste být tvůrčí a vžít se při zařizování pokoje do role studenta. Chce to něco decentního, aby to příliš nerušilo soustředěnost při učení, ale zároveň hravého, aby se člověk v místnosti cítil pohodlně. Velmi zajímavé jsou například tapety s různými nápisy, obrázky nebo vzory. Dále se do studentského pokoje určitě budou hodit tapety s relaxačními motivy. Nejčastěji se jedná o motivy přírodní – rostliny, oceán, dekor s klidnými barvami nebo naopak tapety s výraznějšími motivy, které mohou mladé lidi inspirovat k tvořivým myšlenkám a nápadům.

Nejlepší je, když necháte vašeho studenta, aby si tapetu vybral sám. Dejte mu volnou ruku, ať si sám určí, jaká tapeta bude pro jeho pokoj tou pravou.

Studenti si také neustále dělají nějaké poznámky. Výborné jsou samolepicí tabulové fólie, které dokonale imitují školní tabuli. S tím rozdílem, že tapeta není tak velká a jistě není náročná na montáž. Vhodné umístění tabulové tapety je určitě na zdi u psacího stolu, ale také třeba vedle dveří, kde si studenti mohou psát důležité úkoly a poznámky, aby na něco nezapomněli. Obvykle jsou nabízeny v zelené, černé nebo bílé barvě v různých rozměrech a dá se na ně psát či kreslit klasickou křídou či fixem. Poznámky si mohou studenti zaznamenávat i přímo na zeď díky speciálním tapetám, které slouží jako mazací tabule. Při výběru tapet do studentského pokoje určitě nemůžete nikdy minout. Jen nezapomínejte na to, že by měly mimo dekorativní funkce plnit i tu praktickou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky