hodinový manžel

Dnešní ženy jsou sebevědomé, ctižádostivé a mají svá práva. Ale i přes jejich demokratický posun směrem k rovnoprávnosti nezvládnou opravit pračku, vyčistit sifon nebo zapojit pračku. Dnešní muži jsou podnikatelé, vydělávají spousty peněz, umí zabezpečit rodinu. Ale i přes jejich stále silné postavení v rodinném kruhu si nemusí vždy poradit s rozbitou lednicí, uštípnutým rohem nebo vymalováním pokoje.

Ať už si na takové práce člověk netroufá nebo na ně zkrátka nemá čas, nemusí se stresovat hledáním ideálního zedníka či řemeslníka, který by se o to postaral. Zruční muži dosud nevymřeli, přičemž se shromažďují na jednom místě, odkud jsou schopni zajistit dokonalý servis podle vašich potřeb. Takového hodinového manžela si může zavolat žena i muži, i přes název této služby jsou tito „manželé“ ochotni pomoci každému s tím, s čím si neví rady, nebo si tím nechce kazit volný čas. Někdy dokonce takoví muži vypadají, jako kdyby právě vyšli z posilovny.

Čas nejsou jenom peníze

Zatímco vyměnit žárovku nebo vyčistit ucpaný záchod nebo posunout o pár metrů taburet zvládne téměř každý, na některé práce je zkrátka lepší, když se podívá odborník, například smontování nábytku.

Shánět ale elektrikáře, řemeslníka, klempíře, vodaře či zedníka je práce na dlouhé lokte, hodinový manžel si ovšem s takovou prací snadno poradí. Jelikož času zde nemáme mnoho, musíme ho povážlivě odměřovat a dělit, přičemž záležitosti, se kterými bychom jenom ztráceli zbytečně čas je v domácnosti habaděj.

Proč nejet namísto malování obývacího pokoje třeba na výlet s rodinou?

Proč si nevyrazit s kamarády na pivo, místo zabíjení času s kapajícím kohoutkem? I když dobrý pocit z udělané práce vás bude pronásledovat, lepší pocit ze společně stráveného času s vašimi blízkými se tomu vyrovná. Zavěste si nad nově smontovaný jídelní stůl od hodinového manžela hodiny, abyste viděli, kolik času vám bylo dáno, kolik chvil bez zbytečného stresu a v pohodě jste si díky tomu získali. Neboť přesně takhle hodinový manžel funguje.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 KOMENTÁŘE

  1. Vyzkoušela jsem hodinového manžela a nikdy více. Patlal to tam jako sedlák, neměl skoro žádné nářadí, pořád jsem běhala do sklepa pro račnu, křížový šroubovák. Prostě děs. To raději souseda a je to levnější.

  2. Chlapi poslouchejte mě a vezměte si z mého partnera příklad jak to nedělat. To jsme takhle jeli do Sokolova na nákupy a můj manžílek se mě snažil zlákat na akční ceny na jedné vietnamské tržnici. Prý mi chtěl koupit drahokamy. Udělala jsem takovou scénu na parkovišti a v obchodním centru, až mi nakonec z sperky-beny.cz/cs/luxusni-sperky/damske-sperky/nausnice/c-5/ objednal ty nejhezčí náušnice za 50 tisíc.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno