Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Služby / Manžel pro muže i ženy, aneb pomoc v domácnosti

Manžel pro muže i ženy, aneb pomoc v domácnosti

hodinový manžel

Dnešní ženy jsou sebevědomé, ctižádostivé a mají svá práva. Ale i přes jejich demokratický posun směrem k rovnoprávnosti nezvládnou opravit pračku, vyčistit sifon nebo zapojit pračku. Dnešní muži jsou podnikatelé, vydělávají spousty peněz, umí zabezpečit rodinu. Ale i přes jejich stále silné postavení v rodinném kruhu si nemusí vždy poradit s rozbitou lednicí, uštípnutým rohem nebo vymalováním pokoje.

Ať už si na takové práce člověk netroufá nebo na ně zkrátka nemá čas, nemusí se stresovat hledáním ideálního zedníka či řemeslníka, který by se o to postaral. Zruční muži dosud nevymřeli, přičemž se shromažďují na jednom místě, odkud jsou schopni zajistit dokonalý servis podle vašich potřeb. Takového hodinového manžela si může zavolat žena i muži, i přes název této služby jsou tito „manželé“ ochotni pomoci každému s tím, s čím si neví rady, nebo si tím nechce kazit volný čas. Někdy dokonce takoví muži vypadají, jako kdyby právě vyšli z posilovny.

Čas nejsou jenom peníze

Zatímco vyměnit žárovku nebo vyčistit ucpaný záchod nebo posunout o pár metrů taburet zvládne téměř každý, na některé práce je zkrátka lepší, když se podívá odborník, například smontování nábytku.

Shánět ale elektrikáře, řemeslníka, klempíře, vodaře či zedníka je práce na dlouhé lokte, hodinový manžel si ovšem s takovou prací snadno poradí. Jelikož času zde nemáme mnoho, musíme ho povážlivě odměřovat a dělit, přičemž záležitosti, se kterými bychom jenom ztráceli zbytečně čas je v domácnosti habaděj.

Proč nejet namísto malování obývacího pokoje třeba na výlet s rodinou?

Proč si nevyrazit s kamarády na pivo, místo zabíjení času s kapajícím kohoutkem? I když dobrý pocit z udělané práce vás bude pronásledovat, lepší pocit ze společně stráveného času s vašimi blízkými se tomu vyrovná. Zavěste si nad nově smontovaný jídelní stůl od hodinového manžela hodiny, abyste viděli, kolik času vám bylo dáno, kolik chvil bez zbytečného stresu a v pohodě jste si díky tomu získali. Neboť přesně takhle hodinový manžel funguje.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 Komentář

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

  • Žaneta

    / Odpovědět

    Vyzkoušela jsem hodinového manžela a nikdy více. Patlal to tam jako sedlák, neměl skoro žádné nářadí, pořád jsem běhala do sklepa pro račnu, křížový šroubovák. Prostě děs. To raději souseda a je to levnější.

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby