Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Doplňky, dekorace / Interiér / NEJNOVĚJŠÍ / Perské koberce se značkou kvality

Perské koberce se značkou kvality

perské koberce

Jste zastánci luxusních bytových doplňků? Zaměřte se také na moderní koberce s orientální tématikou. Ihned dodají vašemu interiéru tajemnou a příjemnou atmosféru. Firma BUCHARA s.r.o. je přímým distributorem, výrobcem a dovozcem ručně vázaných perských koberců.

Originální bytové doplňky

Prohlédněte si pohádkové moderní kusové koberce od buchara.cz. Nechte si poradit od specialistů na ručně vázané orientální koberce a slaďte svůj interiér, komerční či reprezentativní prostory na maximum. Firma s mnohaletou tradicí vyrobí koberce na míru, poradí při výběru barevných variací a poskytuje služby spojené s čištěním a opravami.

Orientální podlahové krytiny vypadají vždy jako z pohádky. Přesvědčte se o dokonalosti produktů a vybírejte z pestré palety orientálních koberců, které zdobí i Senát ČR, Tuniské anebo Maďarské velvyslanectví. Obdivujte výrazné modely, které firma vyrábí ve vlastních dílnách v oblasti bývalé Persie. Možná vás nejvíce zaujmou nepálské, perské, hedvábné, pákistánské, kožené, turkmenské anebo turecké modely. Za povšimnutí stojí také běhouny, Kelimy, Gabbeh anebo Chubi kusové koberce.

Drahokam vonící dálkami

Díky perskému koberci vnesete do domova upřímnou a magickou vznešenost. Originalita nelze modernímu koberci z Indie, Íránu, Pákistánu či Turecka upřít. Pokud se o něj budete vzorně starat, zůstane po dlouhá léta jako nový. Perské koberce jsou nejčastěji vyrobeny z vlny, hedvábí, bavlny a jsou k dostání v nejrůznějších velikostech i tvarech.

[irp]

Záplava květin a vesmírné inspirace

Bytové doplňky z orientu si rychle oblíbíte. Pyšní se svěžími barvami, nápadnými motivy i klasickými vzory. Mnozí zákazníci si zamilovali geometrické a florální provedení. Jiní dávají přednost klasice se středovým motivem. Prohlédněte si webové stránky buchara.cz anebo navštivte kamennou prodejnu v Praze 2.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 Komentář

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

  • 4U

    / Odpovědět

    Stylové, povzbudivé a krásné doplňky, které dají místnosti úplně jiný nádech. Známe a využíváme jich od pravěku. Opravdu kvalitní a designově skvělé provedený dodá našim prostorům (domu, kanceláři, …) nádech vkusnosti, ctnosti a také bohatosti. Obzvláště Perské koberce, které ne všude dokáží lidé ocenit, jsou dokonalou třešničkou na dortu luxusních kanceláří těch nejprosperujících značek.

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby