hypoteční úvěry rychle

Nízké úroky, hypotéky bez poplatků, menší úvěry s přijatelnou sazbou. Výhody pro ty, kdo zůstanou u jedné banky po celou dobu splácení. Tak vypadá aktuální nabídka na trhu hypoték, úvěrů ze stavebního spoření a dalších půjček na bydlení.

Přinášíme Vám přehled v nabídce hypotečních bank a stavebních spořitelen.

Komerční banka: banka jako mnohé jiné upustila od výběru poplatků za spravování hypotečního úvěru. Současní klienti je mohou přestat platit v novém fixačním období, jestliže uzavřou dodatek ke smlouvě. Bohužel zkušenosti lidí s touto bankou jsou i jiné než-li kladné a připravujeme v blízké době o nic rozsáhlý článek.

Modrá pyramida: Stavební spořitelna zavedla rychloúvěr k financování menších investic do bydlení. je to nezajištěný úvěr se sazbou od 6.34% a se splatností až do 15 let. Je tím pádem mnohem levnější než spotřebitelské úvěry, které si někdy lidé v podobné situaci berou.

ČSOB: U hypoték banka upustila od poplatků za vedení. Na jaře nabízela snížený poplatek za zřízení úvěru a úrokovou sazbu už od 2.99% pro úvěry na tři miliony korun s fixací na tři nebo pět let. Také je zde akce s názvem Úrokové schody určená pro klienty s pětiletou fixací. V její rámci dostanou klienti slevu z úrokové sazby ve výši až 0.20% procentního bodu.

Hypoteční banka: Lákadlem je kus-kus hypotéka, tedy vlastně úvěr, u něhož banka odměňuje klienty za věrnost. Pokud se zavážou, že po celou dobu splácení zůstanou bance věrní, tá jim odpustí pět procent z úvěru.

Česká spořitelna: Česká spořitelna se zařadila mezi banky, které nabízejí rychlé čerpání peněz bez dokládání faktur. To se při výstavbě rodinného domu velmi hodí. Stejné je to s produktem Zrychlená výstavba, který umožňuje čerpat o 500 tisíc korun více, než činí aktuální hodnota zastavěného a zatím nehotového domu. Dále je v nabídce hypotéka s prémií. Věrným klientům, kteří zůstanou u banky po celou dobu splácení, vrátí až 4% z hypotéky zpět.

Českomoravská stavební spořitelna: Během jara nabízela banka několik výhod. Například překlenovací úvěr se slevou až 0.4% z roční úrokové sazby, jestliže zároveň uzavřete například životní pojištění nebo pojištění majetku. Kromě toho je do konce června v nabídce prémie 1000 korun u nového spoření na penzi nebo u smlouvy pro děti.

Unicredit bank: V bance neúčtují poplatky za vedení úvěru, ale zatím to bylo jen do konce května. Navíc odpouštějí poplatek za jeho sjednání. nabízejí taky sazbu od 2,2 procenta při refinancování hypotéky pro klienty jiných bank. běžná sazba je 2.4%, takže patří mezi nejlevnější na trhu. Při přechodu k této bance nemusí klient znovu dokládat příjmy ani nechávat odhadnout cenu nemovitosti, pokud dosud řádně splácel.

Equabank: Vychází s hypotékou s názvem „BEZ“ vstříc klientům, kteří nemohou doložit příjmy, a již lze použít i na jiné účely než bydlení. Pro ty, kteří měli v minulosti menší problémy s úhradou složenek, je zde hypotéka „FIT“. Ovšem úrokové sazby jsou vyšší, začínají v obou případech na 4.39%.

GE money bank: V této bance zrušili poplatky za vedení úvěru i za jejich zpracování, zdarma vyřizují i odhad nemovitosti včetně výpisu z katastru. Možné jsou mimořádné splátky bez poplatku.

Raiffeisenbank: Banka už delší dobu u výstavby nepožaduje doložení rozpočtu staveních nákladů ani postupné dokládání faktur. Stačí protokol o stavu stavby a po skončení prací doklad o dokončení nemovitosti.

LBBW bank: Na Jaře byl novinkou finanční bonus k hypotéce až 5400 korun, jestliže klient o něj zažádal přes jeden informační web.

Sberbank: Aktuálně banka nabízí zpracování hypotéky za korunu včetně americké hypotéky a vedení úvěru zdarma.

Wüstenrot: Úvěr na rekonstrukci nebo stavbu se zde obejde bez dokládání faktur. případně lze proplatit až jeden rok staré faktury nebo neuhrazenou kupní cenu.

Akcenta: Nikoliv klasická hypoteční banka, ale úvěrové družstvo nabízí účelový úvěr s názvem „VIP“. Často na něj dosáhnou i lidé, které banky z různých důvodů zamítly. Úvěr je však dražší, úroková sazba začíná na 5.9%, což splátky předraží až o několik tisíc korun měsíčně.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]

Zdroj: lexingtonlaw.com, mfdnes.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno