sprchová hlavice

Sprchování se může stát nevšedním zážitkem. Investujte do své koupelny a vybavte sprchový kout designovou sprchovou hlavicí Melograno. Tento luxusní skvost ve světě koupelnového vybavení vám přinese ten pravý prožitek ze sprchování. Představme si novinku od společnosti FIMA Carlo Frattini – připraveni na dechberoucí podívanou?

FIMA – to je výrobce designových výrobků do koupelny

Italská společnost FIMA Carlo Frattini zkrášluje naše koupelny více než polovinu století a dokáže s citem snoubit vybavení koupelny s interiérovým designem. Každý výrobek má svůj výjimečný příběh a je zárukou prvotřídní kvality. A jak vznikl název společnosti? Jméno FIMA tvoří začátky písmen italských slov spjatých s vodovodními bateriemi a příslušenstvím. Za jménem Carlo Frattini se skrývá významná osoba, která dala celé společnosti koncept.

sprchová hlavice

Na co klade FIMA důraz?

S touto společností jsou spojena tři slova: Green, Quality a Design. FIMA cílí na ekologickou stránku svých výrobků i vybavení svých budov. Klade důraz na kvalitu, která jde ruku v ruce se spokojeností zákazníků a dobrým jménem firmy. V neposlední řadě se zaměřuje na design, jenž propůjčuje výrobkům duši. Vodovodní baterie od této společnosti dokážou výraznou měrou uspořit vodu, takže investice do baterií se vám časem mnohonásobně vrátí.

Spojení sprchových hlavic s osvětlením

Sprchové systémy a hlavice Melograno vznikly ve spolupráci s firmou Melogranoblu, která se zabývá osvětlením. Výsledkem je jedinečná, technologicky propracovaná sprcha s kreativním duchem. Elegantní, luxusní a nadčasová sprchová hlavice Melograno vyšperkuje vaši koupelnu k dokonalosti a při pohledu na ni se vám bude tajit dech. Zároveň zapůsobí jako třpytivá dekorace, která vás nikdy neomrzí.

Sprchová hlavice z foukaného skla

Sprchovou hlavici tvoří deset koulí z foukaného skla se saténovým nebo metalickým povrchem. Svým propracovaným vzhledem připomínají kapky vody, které se jakoby vznáší ve vzduchu. Netradiční koule jsou zavěšeny v různých výškách na silikonových lankách, jež jsou pokryta elegantní ocelovou sítí. Jednotlivá svítidla jsou ukotvena na kotouči o průměru 50 cm, díky němuž tvoří jeden celek.

sprchové hlavice

Sprchová hlavice Melograno do domácího wellness

Kotouč slouží nejen jako zdroj vody, ale i světla. Jeho nedílnou součástí jsou tři bílé LED světelné zdroje, které osvětlují koule a vytváří nevšední hru stínů a zajímavé světelné efekty. Vytvořte si soukromé wellness ve své koupelně nebo vybudujte domácí lázně, kde bude tato sprchová hlavice pomyslnou třešinkou na jejich vzhledu. Jemná sprška vody vám poskytne dokonalou očistu a zrelaxuje vaše tělo a mysl. Potřebujete více důvodů, proč zakoupit sprchovou hlavici Melograno od FIMA Carlo Frattini?

Zajímá vás více informací o sprchové hlavici Melograno? Firma Keraservis nabízí  nejen tento výrobek, ale i další luxusní vybavení do koupelny,  odborné poradenství s architektem, 3D návrhy koupelen, a proto vás zveme do našich showroomů v Praze, Brně  a Ostravě, kde se Vám budou věnovat naši školení pracovníci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno