Jste zde:  / Interiér / NEJNOVĚJŠÍ / Obývací pokoj / Kvalitní sedací soupravy – prohlédněte si několik tipů

Kvalitní sedací soupravy – prohlédněte si několik tipů

sedací soupravy tipy

Sedací souprava je jedním ze základních prvků domácnosti a často bývá upřednostňována i před postelí. Vždy je přeci potřeba někam si po dlouhém dni pohodlně sednout a někam usadit svoji návštěvu. Sedací souprava se stává novým hřejivým krbem domácnosti, u kterého se schází celá rodina. Stěhujete se a pořizujete si novou sedací soupravu? Nechte si poradit od specialistů ve svém oboru a využijte služby firmy Nejlepší nábytek.
S firmou Nejlepší nábytek bude výběr sedací soupravy radostí. Vybírat můžete klasické sedačky či moderní pohovky v různých barevných provedeních a z těch nejrůznějších, nejstylovějších či naopak nejfunkčnějších materiálů. Nabídka je široká a možností máte nespočet, vybírat můžete podle velikosti, designu, čalounění či tvaru. Důraz je samozřejmě kladen hlavně na kvalitu, a to jak kvalitu provedení, tak kvalitu materiálů.
Pojďme se podívat, jaké máte možnosti?

Oblíbeným typem sedaček jsou rohové sedací soupravy ve tvaru „L“ nebo ve tvaru „U“. Nabídka zahrnuje 120 různých variant. Vybrat si můžete sedačku do pravého či naopak levého rohu, rohovou sedací soupravu s rozkládacím či úložným prostorem.

sedací soupravy do uSedací soupravy do „U“

Prostornou variací rohových sedacích souprav jsou sedací soupravy ve tvaru písmene „U“. Dané sedačky poskytují dostatek místa pro celou rodinu, návštěvy a navíc se dají sestavit podle přání klienta.

rozkládací pohovyRozkládací sedací soupravy

Rozkládací sedací soupravy jsou vhodné jako přechodné řešení pro vaše spaní nebo jako skvělá volba pro uložení návštěvy. Každá návštěva určitě ráda ocení, že nebude muset spát na zemi nebo staré matraci.

Sedací soupravy a sedačky 3 + 2 + 1sedací soupravy 3+2+1

Standardním řešením pro váš obývák jsou sedací soupravy 3 + 2 + 1 nebo také sestavy v kombinaci 3 + 1 + 1. Poskytují dostatek prostoru a pohodlí pro každého člena rodiny. Jde o kombinaci třímístné a dvoumístné sedačky a samozřejmě i křesla.

klasické sedačkyKlasické sedací soupravy

Hledáte-li eleganci a klasiku, pak volte klasické sedací soupravy, které jsou kombinací čalouněných a dřevěných částí vyrobených z bukového dřeva různých barev.

Vyberte si nejnovější trendy mezi luxusními soupravami

S Nejlepším nábytkem můžete vybírat i ty nejnovější a nejstylovější trendy sedačky, které se hodí nejen do vašeho obývacího pokoje, ale také do zasedacích místností či recepcí luxusních hotelů a velkých firem.
Firma Nejlepší nábytek vám vyrobí sedačku přímo na zakázku ve vámi zvoleném potahu a provedení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky