Výrobci domácích klimatizací přicházejí každý rok s novými designovými jednotkami, funkcemi a vylepšeními. Objevte, jakými novinkami potěší pro letošní rok.

Samsung Wind-Free™ – první klimatizace bez průvanu

Klimatizace bez průvanu je novinkou značky Samsung. Místnost bleskově vychladí pomocí dvoustupňového režimu. V první fázi rychle sníží teplotu na požadovanou hodnotu a poté ji udržuje pozvolným chlazením bez průvanu.

O rychlé šíření svěžího vzduchu do všech koutů místnosti se postará typický trojúhelníkovitý tvar jednotek Samsung. Příjemným bonusem je elegantní design, který se hodí do všech domácností a také ovládání pomocí aplikace v telefonu. Jednotky bez průvanu zvlášť oceníte do pokojíčku malých dětí nebo citlivých lidí náchylných k „ofouknutí“.

Ovládání odkudkoliv pomocí chytré aplikace

Ideální teplotu si teď pohodlně nastavíte už cestou domů. Umí to většina moderních klimatizací. Stačí vám aplikace v telefonu nebo tabletu a stabilní internetové připojení. Tuto novinku oceníte hlavně v nejteplejších dnech, kdy unavuje i 5minutový pobyt v rozpáleném bytě či domě. Díky Smart Wi-Fi vás bude doma čekat příjemné klima.

Klimatizaci jde na dálku vypnout, zapnout, nastavit požadovanou teplotu nebo jen zkontrolovat režim provozu. Pokud použijete aplikaci přímo z domova, otevřou se vám i další pokročilé funkce, jako je tichý chod, spánkový režim, automatické čištění apod.

Dokonale čistý vzduch bez alergenů, bakterií i chřipkového viru

Většina moderních klimatizací nabízí aktivní filtry, které čistí vzduch od prachu, pylu a dalších alergenů. Značka Samsung šla ještě dál. Vyvinula unikátní funkci Virus Doctor. Díky ní vaše chladicí jednotka zastane i funkci výkonné čističky vzduchu.

Díky funkci Virus Doctor se nadobro zbavíte alergenů, plísní, virů i bakterií. Odstraní přes 99 % virů chřipky. Dýchat budete svěží, čistý vzduch. Virus Doctor se hodí po celý rok, největší službu však prokáže v období chřipek a nachlazení.

Čím Virus Doctor převyšuje běžné čisticí filtry?

Zatímco běžné filtrace „pouze“ zachytávají nečistoty, nová technologie je odstraňuje aktivně – sama vytváří vodíkové a kyslíkové ionty. Ty se uvnitř jednotky napojí na škodlivé OH radikály, viry i bakterie a neutralizují je. Ze škodlivin se tak stane neškodná vodní pára, která odpluje spolu s kondenzátem.

Domácí klimatizace se neustále zdokonalují. A co je ještě lepší, ceny naopak padají dolů. Šikovné nástěnné jednotky s dálkovým ovládáním přes Wi-Fi pořídíte už od 23 000 Kč.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno