aa
Jste zde:  / Interiér / Ložnice / NEJNOVĚJŠÍ / Jak zlepšit svůj spánek? Vše začíná matrací

Jak zlepšit svůj spánek? Vše začíná matrací

matrace

Toužíte po tom se dokonale vyspat? Klíčový problém je obvykle v použité matraci. Podívejte se s námi na několik tipů, které vám pomohou vybrat tu pravou. Nejprve je nutné zvolit správnou velikost. Většina rozměrů je dnes standardizovaných. Pokud však máte postel atypických rozměrů, objednejte si matrace na míru. Jedině tak budou perfektně sedět, a to přesně tak, jak mají. Tím eliminujete například její posouvání v průběhu spánku.

Zaměřte se také na materiál

Velikost již máme vybranou. Nyní je třeba zaměřit se také na správný výběr konkrétního materiálu, ze kterého bude matrace vyrobena. Na mysli máme především samotnou vnitřní výplň. Podíváme-li se na ty nejběžnější varianty, jsou to zcela určitě tyto:

  • Pružinové a taštičkou matrace
  • Latexové matrace
  • Matrace s paměťovou pěnou

Každý typ má samozřejmě i různé vlastnosti, a to s ohledem na možnost přizpůsobit se našemu tělu, s ohledem na prodyšnost, nebo na cenu. Využijte akci na matrace a snižte ji na minimum. Díky tomu se pro vás mohou stát mnohem dostupnější i moderní varianty, spojené se zmíněným latexem, nebo s paměťovou pěnou. Obojí je dnes pro spánek tím nejlepším.

[irp]

Jak je to s tvrdostí?

Ani na tu nezapomínejte, jelikož i ta dnes hraje důležitou roli. Primárně je třeba říci, že samotnou tvrdost volíme individuálně, dle našich požadavků. Co by však mělo být samozřejmostí, to je dělení matrace na různě tvrdé zóny. A to s ohledem na to, že každá část našeho těla je jinak těžká a každá potřebuje i jinou oporu.
Jakmile máte matraci vybranou, nezapomínejte také na další nezbytnou věc, která s bezproblémovým spánkem souvisí. Je to levné povlečení. To by mělo být nejenom příjemné na dotek, ale mělo by umět v zimě zahřát a v létě naopak zajistit prodyšnost. Ideální je tedy kombinovat varianty flanelové a varianty krepové. Ty jsou v rámci zmíněných ročních období řešením, které patří mezi tu nejlepší variantu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení