aa
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Podlahy / Stavba / Linoleum je stále oblíbenou podlahovou krytinou

Linoleum je stále oblíbenou podlahovou krytinou

linoleum

Mnozí z nás si jistě pamatují na socialistické byty, u kterých byla samozřejmou součástí všech interiérů hlavně podlaha z linolea. To však ani nyní neřeklo sbohem. Jak se ukazuje, jedná se o moderní součást celé řady současných interiérů. A proč jsou oblíbené PVC podlahy stále tak vyhledávané? V první řadě je to jejich vzhled, který je spojený jak s možnostmi bohatého výběru barev jako takových, ale je spojený také s různými imitacemi. Nejoblíbenější je samozřejmě dřevo, které na první pohled bývá od toho skutečného opravdu k nerozeznání.

Myslete také na funkční vlastnosti

Není to nutně jenom vzhled, protože zapomínat nesmíme ani na vlastnosti. A to ty, které se vážou primárně k samotné kvalitě. Dnes je kvalitní linoleum spojeno jak se snadnou a jednoduchou údržbou, tak i s odolností vůči mechanickému poškození, nebo třeba vůči vodě. I díky tomu je využíváno hlavně na místech, jako jsou:

  • Technické místnosti domu
  • Chodby a předsíně
  • Kuchyně

Všude tam najde kvalita materiálu své uplatnění. Určitě nezapomínejme ani na jistotu snadné pokládky, kterou v mnoha případech není žádným problémem zvládnout svépomocí. Stačí základní nářadí a alespoň trocha zručnosti a také trocha zkušeností.

[irp]

Cena? Stále velmi nízká

Posledním pozitivem daného materiálu je určitě cena. V porovnání se dřevem či dlažbou je výrazně levnější. A to může znamenat i velké snížení nákladů, které jsou spojeny třeba se stavbou, nebo rekonstrukcí. Ušetřené peníze tak není problém využít i jinak. Třeba v souvislosti s vylepšením vašeho nábytku. Příkladem jsou levné posuvné systémy na vestavěné skříně. I ty jsou něčím, bez čeho se dnes neobejdete. A to samozřejmě v situaci, kdy vám primárně záleží na naprosto bezproblémové funkčnosti, která je spojena i s minimální poruchovostí a s jistotou dlouhé životnosti. Pro nové i současné skříně je to naprosto ideální volbou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení