linoleum

Mnozí z nás si jistě pamatují na socialistické byty, u kterých byla samozřejmou součástí všech interiérů hlavně podlaha z linolea. To však ani nyní neřeklo sbohem. Jak se ukazuje, jedná se o moderní součást celé řady současných interiérů. A proč jsou oblíbené PVC podlahy stále tak vyhledávané? V první řadě je to jejich vzhled, který je spojený jak s možnostmi bohatého výběru barev jako takových, ale je spojený také s různými imitacemi. Nejoblíbenější je samozřejmě dřevo, které na první pohled bývá od toho skutečného opravdu k nerozeznání.

Myslete také na funkční vlastnosti

Není to nutně jenom vzhled, protože zapomínat nesmíme ani na vlastnosti. A to ty, které se vážou primárně k samotné kvalitě. Dnes je kvalitní linoleum spojeno jak se snadnou a jednoduchou údržbou, tak i s odolností vůči mechanickému poškození, nebo třeba vůči vodě. I díky tomu je využíváno hlavně na místech, jako jsou:

  • Technické místnosti domu
  • Chodby a předsíně
  • Kuchyně

Všude tam najde kvalita materiálu své uplatnění. Určitě nezapomínejme ani na jistotu snadné pokládky, kterou v mnoha případech není žádným problémem zvládnout svépomocí. Stačí základní nářadí a alespoň trocha zručnosti a také trocha zkušeností.

[irp]

Cena? Stále velmi nízká

Posledním pozitivem daného materiálu je určitě cena. V porovnání se dřevem či dlažbou je výrazně levnější. A to může znamenat i velké snížení nákladů, které jsou spojeny třeba se stavbou, nebo rekonstrukcí. Ušetřené peníze tak není problém využít i jinak. Třeba v souvislosti s vylepšením vašeho nábytku. Příkladem jsou levné posuvné systémy na vestavěné skříně. I ty jsou něčím, bez čeho se dnes neobejdete. A to samozřejmě v situaci, kdy vám primárně záleží na naprosto bezproblémové funkčnosti, která je spojena i s minimální poruchovostí a s jistotou dlouhé životnosti. Pro nové i současné skříně je to naprosto ideální volbou.

[hana-code-insert name=’google‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno