jak připravit byt k prodeji

S prodejem bytu by se nemělo spěchat. Tento proces je náročný. Je třeba se na něj velmi dobře připravit. Vždy je nutné myslet na perfektní přípravu. Ne všichni si umí s prodejem bytu poradit. Jen si představte, že jste na straně kupujícího. Jak by se vám líbil neupravený prostor s nepořádkem, prasklinami na stěnách a neuspořádaným vzhledem? Určitě byste si takovýto byt na první pohled neoblíbili, byť by byla jeho cena přijatelná.

[hana-code-insert name=’google‘ /]

Úklid především

Jakmile se rozhodnete pro prodej bytu, vrhněte se na jeho kompletní úklid, protože záleží na každičkém detailu. V prvé řadě umyjte okna, popřípadě vyměňte záclony a závěsy za čisté, vyčistěte koberce. Nechejte si záležet na úklidu kuchyně a koupelny. Tyto dvě místnosti bývají mnohdy špínou nejvíce postiženy. Čistý byt, to je klíč k rychlému a bezproblémovému prodeji.

Drobné opravy mají smysl

Už se vám nechce do oprav bytu investovat? Děláte chybu. Nemluvíme zde o velkém zásahu do prostoru, ale o oprýskaném laku na dveřích, špinavých stěnách a dalších drobných opravách, které kredit bytu ihned zvýší. Pokud pustíte malé úpravy z hlavy, cena nemovitosti se sníží anebo o ni ztratí potencionální noví majitelé zájem.

Odstraňte nepotřebné věci

Pokud bydlíte v bytě delší dobu, nakupilo se v něm jistě plno zbytečných věcí. Noví majitelé nejsou povinni vaše harampádí uklízet. Dejte vše do pořádku. Byt bude vzdušnější a uspořádanější. Ať už se jedná o starý nábytek, vybavení kuchyně i staré oblečení, pořádně s tím zatočte. Před prohlídkou bytu zájemci odstraňte ze stěn rodinné fotografie a odneste osobní věci, suvenýry z cest a podobné maličkosti. Nový majitel nemá zájem vstupovat do vašeho života tímto způsobem. Dejte si záležet na designu prostoru. Do pokojů umístěte květiny, na okna pověste pěkné záclony a závěsy, do koupelny pořiďte předložky. Vše bude působit útulněji.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno