aa
Jste zde:  / Hobby poradna / NEJNOVĚJŠÍ / Odborné články / Jak připravit byt na prodej

Jak připravit byt na prodej

jak připravit byt k prodeji

S prodejem bytu by se nemělo spěchat. Tento proces je náročný. Je třeba se na něj velmi dobře připravit. Vždy je nutné myslet na perfektní přípravu. Ne všichni si umí s prodejem bytu poradit. Jen si představte, že jste na straně kupujícího. Jak by se vám líbil neupravený prostor s nepořádkem, prasklinami na stěnách a neuspořádaným vzhledem? Určitě byste si takovýto byt na první pohled neoblíbili, byť by byla jeho cena přijatelná.

Úklid především

Jakmile se rozhodnete pro prodej bytu, vrhněte se na jeho kompletní úklid, protože záleží na každičkém detailu. V prvé řadě umyjte okna, popřípadě vyměňte záclony a závěsy za čisté, vyčistěte koberce. Nechejte si záležet na úklidu kuchyně a koupelny. Tyto dvě místnosti bývají mnohdy špínou nejvíce postiženy. Čistý byt, to je klíč k rychlému a bezproblémovému prodeji.

Drobné opravy mají smysl

Už se vám nechce do oprav bytu investovat? Děláte chybu. Nemluvíme zde o velkém zásahu do prostoru, ale o oprýskaném laku na dveřích, špinavých stěnách a dalších drobných opravách, které kredit bytu ihned zvýší. Pokud pustíte malé úpravy z hlavy, cena nemovitosti se sníží anebo o ni ztratí potencionální noví majitelé zájem.

Odstraňte nepotřebné věci

Pokud bydlíte v bytě delší dobu, nakupilo se v něm jistě plno zbytečných věcí. Noví majitelé nejsou povinni vaše harampádí uklízet. Dejte vše do pořádku. Byt bude vzdušnější a uspořádanější. Ať už se jedná o starý nábytek, vybavení kuchyně i staré oblečení, pořádně s tím zatočte. Před prohlídkou bytu zájemci odstraňte ze stěn rodinné fotografie a odneste osobní věci, suvenýry z cest a podobné maličkosti. Nový majitel nemá zájem vstupovat do vašeho života tímto způsobem. Dejte si záležet na designu prostoru. Do pokojů umístěte květiny, na okna pověste pěkné záclony a závěsy, do koupelny pořiďte předložky. Vše bude působit útulněji.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení