aa
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Služby / Jak odeslat balíček pomocí přepravní služby

Jak odeslat balíček pomocí přepravní služby

přepravní služba

Ty doby, kdy, pokud jste chtěli poslat někomu balíček, museli jste s ním odejít na poštu, jsou už dávno pryč. Jde to i jinak. Jak?

Jaké jsou možnosti přepravy zásilek

Dnes existuje celá řada možností, na českém trhu působí mnoho různých dopravců. Výhodou je jednak to, že nemusíte nikam chodit, kurýr si vyzvedne zásilku na zadané adrese přímo u vás doma. A také jsou tyto služby citelně levnější, dostat se lze i pod 100 Kč za jeden balíček. Doručení jsou schopni rovněž přepravci garantovat již během následujícího dne.

Problém nebývají už ani zásilky nestandardních rozměrů nebo váhy, případně zboží jiným způsobem specifické, například cenné umělecké předměty. A samozřejmě nejste omezeni žádnou pracovní dobou u přepážky. Kontaktovat přepravce lze nonstop, a to nejen v pracovní dny, ale také o víkendech, podobně jako například u společnosti RJ logistic. Obdobně platí všechny jmenované výhody nejen pro přepravu vnitrostátní, ale rovněž mezinárodní.

Jak správně zásilku zabalit

Ideální je k zabalení jakékoli zásilky použít novou krabici, pokud možno o něco větší, než je předmět, který se do ní chystáte vložit. U již použité zvyšujete riziko, že se během přepravy poškodí. Vlastní předmět, který odesíláte, je dobré obalit buď bublinkovou fólií nebo polystyrénem, aby seděl v krabici pevně. Čím vyšší vrstva, tím samozřejmě lépe. Pokud nemáte po ruce nic jiného, můžete použít i zmačkaný papír, například noviny. Zásilka jako taková by pak měla být celistvá, rozhodně k sobě nesvazujte více balíčků. Ty rozměrnější, které se vložit do krabice nedají, kartónem obalte. Zvýšené opatrnosti ohledně dostatečně pevného obalu dbejte u zásilek křehkých (například sklo, tzn. lahve s alkoholem a podobně) a cenných (elektronika jako notebooky).

Adresu příjemce byste měli napsat hůlkovým písmem, pokud možno samozřejmě čitelně, vyvarujte se přepisování či škrtání. Nepoužívejte obyčejnou tužku, jen tak zajistíte, že se adresa nesmaže, tudíž bude balík doručen na správnou adresu bez průtahů. V krajním případě by mohlo dojít až k jeho ztrátě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení