garážové vrata lomax

Přemýšlíte o nových garážových vratech? Zvolte kvalitní produkty od české společnosti Lomax, která vznikla již v roce 1992. Potěší vás svými zkušenostmi a moderním zpracováním garážových vrat, hliníkových a plastových oken i vchodových dveří, venkovních rolet a žaluzií. Největší výrobce garážových a průmyslových vrat splňuje požadavky bezpečnosti, pevnosti a dlouhé životnosti.

Typy garážových vrat

Špičkové výrobky společnosti Lomax disponují estetickými i bezpečnostními prvky. Jen správně zvolená garážová vrata jsou zárukou spokojenosti a známkou kvality. Jsou vyráběna na míru požadavků a stavebních možností klienta. Ať se rozhodnete pro rolovací, sekční, posuvná anebo průmyslová garážová vrata, vždy budete výsledkem ohromeni. Osloví vás jejich pevná konstrukce, výběr z četných dekorů, dlouhá životnost i rychlá odborná montáž. Jen si představte nekonečnou nabídku dekorů, prolisů, nerezových doplňků a více než 2500 barev a imitace dřeva. Kombinujte a vytvoříme vám garážová i průmyslová vrata na klíč.

S produkty Lomax máte po starostech

Oslovte profesionální tým pracovníků Lomax a dopřejte si bezpečnost i svěží vzhled garážových vrat. Rozhodněte se pro populární sekční garážová vrata s minimální hlučností, výborným těsněním, dlouhou životností a nezapomeňte je doplnit dálkovým ovládáním. Nechte si poradit a nepouštějte se do montáže sami. Lomax vám vyrobí garážová vrata na klíč a postará se o jejich montáž.

Rolety a žaluzie musíte mít!

Přemýšlíte o zabudování předokenních rolet? Směřujete k bezpečnosti, soukromí, pohodlí a úspoře energie. Ihned vás potěší jejich nadčasový design, který padne vašemu domu jako ulitý. Rádi byste venkovní žaluzie? Tato stínící technika se pyšní efektivní a přirozenou regulací osvětlení. V domě vykouzlí příjemné harmonické prostředí. Venkovní žaluzie jsou vyráběny na míru doplněné dálkovým ovládáním anebo čidly reagující na slunce a vítr. Snadné a komfortní užívání je smyslem pohodlného praktického bydlení.

Kompletní nabídku profesionálních služeb a více informací o společnosti Lomax si můžete prohlédnout na stránkách http://www.lomax.cz.

logo lomax

Zdroj foto: lomax.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno