vířivka v koupelně

Abyste si doma mohli užívat výhody luxusního wellness, nemusíte nutně patřit mezi šťastlivce, kteří mají v koupelně dostatek prostoru. I relativně malou koupelnu je možné proměnit v luxusní domácí wellness centrum, kde členové vaší rodiny mohou pravidelně relaxovat.

Pokud máte v koupelně prostor pro umístění vany, snažte se, aby byla pokud možno co nejprostornější a z moderních materiálů, které umožňují instalaci hydromasážního systému, který dokáže vytvořit luxusní wellness centrum i v malé panelákové koupelně. Montáž hydromasážního systému umožňují vany z akrylátu a takzvaného litého mramoru s povrchovou úpravou GelCoat, která chrání povrch vany proti poškrábání a působení čisticích prostředků. Pro montáž hydromasážních systémů jsou zvláště vhodné akrylátové vany vyztužené polyuretanovou pěnou. Povrch akrylátových van je vysoce lesklý a díky antibakteriální úpravě je nenáročný na údržbu. Navíc je jeho velkou výhodou to, že je pocitově teplý a nestudí.

Vanu z akrylátu a litého mramoru je možné vybavit hydromasážním systémem s tryskami pro perličkovou vzduchovou (air) masáž, anebo zařízením pro hydromasáž, která funguje na principu vodních trysek s proudy vody, vytvářenými vodním čerpadlem. Oba systémy lze spojit do jednoho kombinovaného systému. Výhody vodní masáže a účinky masáže vzduchové v sobě jako jediný na českém trhu spojuje systém Whisper od RAVAKu.

[irp]

Vanu s masážním systémem můžete doplnit další výbavou, jako například desinfekcí, ohřevem vody nebo chromoterapií, která lázni propůjčí kouzelnou atmosféru zabarvenou jedním ze čtyř barevných tónů světla. RAVAK nabízí samostatný balíček chromoterapie H2O Color, nezávislý na typu hydromasážního systému.

Pro maximální pohodlí se doporučuje vybavit vanu také měkkými opěrkami hlavy, madly a protiskluzovými plochami.

Pokud v koupelně nemáte také sprchový kout, doporučujeme doplnit vanu vanovou zástěnou, která umožní ve vaší vaně také pohodlné sprchování.
Pokud v koupelně nemáte vanu, nevadí, také sprchový kout lze proměnit na luxusní wellness centrum, kde si můžete užívat každodenní relaxaci. Váš sprchový kout můžete povýšit na luxusní relaxační zařízení pomocí duálního sprchového systému, který kombinuje ruční a hlavovou sprchu se systémem „rain“ anebo „vodopád“ a hydromasážního sprchového panelu, který k ruční a hlavové sprše přidá ještě soustavu hydromasážních trysek pro masáž celého těla. U sprchového koutu s hydromasáží se doporučuje použít zcela uzavřený typ sprchového koutu.
Hydromasážní panely do sprchového koutu jsou na výběr buď pro montáž na zeď, anebo do rohu.

logo ravak


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno