dubové dveře

Dubové dřevo je v našich interiérech jedním z nejoblíbenějších. Je pevné, houževnaté, odolné vůči změnám vlhkosti a vyniká vysokou životností. I proto se jedná o dokonalý materiál pro výrobu interiérových dveří!

kvalitní dřevěné dveře

Dub je symbolem vysoké životnosti, houževnatosti, odolnosti a trvalosti. Očekáváte právě takové vlastnosti i od interiérových dveří? Jste na správné adrese. Máme pro vás dubové dveře CAG špičkové kvality vyráběné výhradně v České republice, které splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

 

Dubové dřevo je perfektní pro výrobu nábytku i dveří

Dubové dveře jsou nestárnoucí klasikou. Duby jsou dlouhověké pomalu rostoucí stromy. I proto jsou tak odolné, jejich dřevo vyniká tvrdostí a pevností a skvěle se hodí na výrobu nábytku i dveří. Shrňme si pozitiva dubového dřeva do několika bodů.

  • Dubové dřevo je pevné a houževnaté.
  • Skvěle odolává změnám vlhkosti, nejlépe z našich českých dřevin. V minulosti i dnes se z něj proto vyrábí kupříkladu lávky, sudy i mlýnská kola.
  • Je velmi husté, tvrdé a pevné.
  • Přežije desetiletí i déle.
  • Vyniká velmi atraktivním vzhledem.

interiérové dveře

V interiéru se k dubovému dřevu skvěle hodí přírodní tóny – béžová, krémová, čokoládová nebo mechově zelená

interiérové dveřeKrom všech těchto vlastností, které hrají především ve prospěch funkčnosti a praktičnosti dubových dveří, jsou dubové dveře rovněž velmi stylové. Najdou své uplatnění zejména v interiérech, v nichž si potrpí na vytříbený styl a nadčasový design. Přírodní dřevo přichází pravidelně do módy, nebo lépe – nikdy z ní nevyšlo. Navíc dub je skvěle kombinovatelný. Buď se můžete snažit o sladění dřevin a dekorů v interiéru, nebo naopak nechat dřevo vyniknout a ostatní prvky zvolit v jiných odstínech. Dub si dobře rozumí jak se světlými, tak i tmavými, například čokoládovými, barvami. Snad nejvíce se ale k dubu hodí přírodní tóny. Zkuste dát šanci béžové, krémové, tmavě hnědé, nebo zaexperimentujte s mechově zelenou.

Neobklopujte se zbytečně formaldehydem – vsaďte na zdravé dubové dveře CAG

Dveře z masivu jsou navíc „zdravé“. I proto výrobce vysoce kvalitních dveří CAG říká: „Záleží nám na tom, aby naše dveře byly nejen kvalitní, ale i maximálně bezpečné a zdravotně nezávadné.“ Spoléhá výhradně jen na českou výrobu. Dveře CAG mají pětinásobně nižší únik formaldehydu, než povoluje Evropská unie. Formaldehyd se nachází ve většině věcí, které nás obklopují – v chemikáliích, papíru, izolacích, lepidlech, apod. Ve vyšší koncentraci ale způsobuje vážné zdravotní problémy, jako jsou alergie, astma a jiné dýchací obtíže. Je proto nutné jeho výskyt ve svém okolí eliminovat. I proto jsou dveře CAG nedílnou součástí zdravého interiéru.

kvalitní dveře

Nezávislou certifikační autoritou na základě zpětné vazby a ověření spokojenosti zákazníků byl společnosti CAG udělen certifikát Kvalitní firma. A co za spokojeností zákazníků stojí? Především kvalita. Firma CAG při výrobě svých dřevěných dveří, které najdete i v našem sortimentu, spolupracuje pouze s prověřenými dodavateli z ČR a západních zemí EU (například z Rakouska, Německa či Itálie). Ve stejné kvalitě jsou dveře CAG vyráběny jak pro náš trh, tak i pro trh rakouský a německý.

TIP:

Přijďte se podívat do největšího showroomu celodřevěných dveří v Praze 4 – Libuši – firma MAND CZ. Máme vystaveny nejen standardní dřeviny, jako jsou smrkové dveře nebo dveře z borovice, ale najdete u nás dubové dveře, bukové dveře, dveře z javoru nebo modřínu Jako samozřejmost bereme širokou nabídku dveřního kování – nejrozsáhlejší v ČR.

showroom


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno