skryté zárubně

Skryté zárubně jsou trendem číslo jedna. Dveře, které dokonale lícují se stěnami. Perfektní a čistá linie. Ničím nerušený minimalismus. Sníte o odlehčeném interiéru, který se v mžiku opticky zvětší? Skryté zárubně mohou tyto sny splnit.

skryté zárubně mand.cz

Málokdy náš interiér disponuje takovými prostorovými možnostmi, abychom si mohli užívat čistého minimalistického designu, otevřeného prostoru, jednoduché krásy… I když se snažíme sebevíc, často se dostáváme do bodu, kdy náš byt či dům přestává takříkajíc „dýchat“. V nevelkých místnostech je velké množství nábytku, věcí, zařízení. Abychom takový stav co nejvíce a hlavně co nejdříve eliminovali, musíme se již od samého počátku snažit celý interiér odlehčit. Skryté zárubně mohou být jednou z možností. Mohou se sice na první pohled jevit jako zanedbatelný interiérový detail, ale v žádném případě to tak není. Skryté zárubně skýtají mnohá pozitiva.

Proč jsou skryté zárubně perfektním doplňkem každého moderního interiéru?

  • skryté zárubněOdlehčí interiér
  • Opticky zvětší místnost
  • Vynikají elegantním a jednoduchým vzhledem. Čistý design hraje prim.
  • Lze je uplatnit u otočných i posuvných dveří.
  • I přes svoji subtilnost jsou bytelné.
  • Jsou nadčasové.

 

Skrytá zárubeň – splnění snu o dokonale rovné stěně, kterou neruší vystouplé zárubně s dveřmi

Co jsou skryté zárubně? Představte si dokonale rovnou stěnu, kterou neruší vystouplé zárubně s dveřmi. Teď získáváte první představu o skvělé technologii skrytých zárubní. Jedná se o novátorský způsob instalace dveří, zcela nový přístup v interiérovém designu. Skrytá zárubeň vypadá pouze jako téměř neviditelný subtilní rámeček zabudovaný přímo do zdi nebo sádrokartonové příčky. Nevidíte ji. Vidíte jen skutečně nenápadnou mezírku mezi samotnými dveřmi a stěnou. Dveře se stěnou tvoří de facto jeden celek.

skryté zárubně

Skryté zárubně nachází své uplatnění jak u klasických otočných dveří, tak i u moderních posuvných dveří. Eclisse Syntesis Battente nabízí dokonalou integraci otočných dveří se stěnou a vytváří tak jedinečný dojem neviditelných dveří. U běžných výšek dveří (dodáváme pro výšky 197, 210 – 270 cm) je zárubňový profil po stranách průchodu a nahoře. U dveří, které sahají až ke stropu, lze nabídnout i variantu bez horního profilu.

Bezobložkové stavební pouzdro pro posuvné dveře respektuje čisté linie

Bezobložkové stavební pouzdro Pokud nedokážete odolat modernímu kouzlu posuvných dveří, nabízíme vám posuvné dveře do stavebního pouzdra Eclisse Syntesis Line. Toto pouzdro dokonale respektuje čisté linie. Samotný systém posuvných dveří do stavebního pouzdra je rafinovaným řešením pro každý interiér. Dveře svým minimalistickým vzhledem neruší, při otevírání nepřekáží v prostoru, protože jednoduše zmizí. Díky adaptéru VITRO je rovněž možné zasouvat do pouzdra i celoskleněné dveře! Bezobložkové řešení dodá vašemu interiéru punc exkluzivity, kouzlo posledních trendů moderního designu.

Ptáte se, proč jsou právě pro vás skryté zárubně vhodným řešením? Věřte, nebo ne, ale prospějí každému interiéru. Žádnému interiéru totiž nesluší těžkopádné rušivé prvky, které ho zbytečně uzemňují. Skryté zárubně řeší právě tento problém. Neruší, jsou minimalistické, vysoce elegantní. Jsou zkrátka ideálním řešením do každého interiéru. Nezapomeňte na kvalitní dveřní kování – při špatném výběru může celý dojem pokazit.

TIP – NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM – PRAHA 4 – Libušská 20

showroom


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno