dřevěné terasy

Přemýšlíte o pořízení zahradního posezení, ale nevíte, jaký zvolit materiál? Zaměřte se na dřevěná prkna z exotických materiálů, které se pyšní neuvěřitelnými vlastnostmi a proklatě dlouhou životností. Dřevěné pergoly se hodí přímo k domu. Vlastně si kdykoliv dle libosti dopřejete relaxaci na čerstvém vzduchu.

Vůně dálek na vaší zahradě

Rozhodněte se pro terasy z exotických dřevin. Dodají vaší zahradě nezaměnitelnou dokonalost. V poslední době se hodně používá bangkirai, dřevina z Indonésie, Filipín, Malajsie, Srí Lanky, Barmy, Thajska i Wietnamu. Dřevo bangkirai je pevné, odolné a netvoří se na něm houby ani plísně. Je jako stvořené pro venkovní terasy bez zastřešení. Velké popularitě se těší i dřevo massaranduba, protože je velmi jemné a rovnoměrně strukturované. Uhrane purpurově červenohnědou barvou s různorodými tóny. Za zmínku stojí i terasová prkna bukit. Lehké tvrdé dřevo je tmavočervené až světločervené. Mnoho zákazníků si nemůže tento druhy dřeviny vynachválit. Opravdovým skvostem jsou dřevěné terasy z garapa. Symbol trvanlivosti, pevnosti a dekorativního designu potěší perfekcionisty.

Zajímavé odstíny a hra barev

Pokud neholdujete exotickým dřevinám, spolehněte se na jehličnaté stromy. V každém případě dáte přednost terasovým prknům ze sibiřského a jesenického modřínu. Jak jistě víte, modřínové dřevo je pevné, pružné a výborně se s ním pracuje. Je zajímavé, že obsažená pryskyřice funguje jako přírodní impregnace. Houby ani roztoči a jiné potvůrky nemají šanci. Milovníci klasiky se přikloní k borovici, která je znakem pevnosti a originálního vzhledu. Suky na borovicovém dřevu se vám budou moc líbit.

Absolutním hitem je dřevěná terasa z červeného cedru. Cedr je po vysušení stabilní a dokonale se s ním pracuje. Zvolte si svého favorita a postavte si venkovní posezení jedna báseň.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno