Jste zde:  / Byt a dům / NEJNOVĚJŠÍ / Dřevěné terasy z exotického dřeva?

Dřevěné terasy z exotického dřeva?

dřevěné terasy

Přemýšlíte o pořízení zahradního posezení, ale nevíte, jaký zvolit materiál? Zaměřte se na dřevěná prkna z exotických materiálů, které se pyšní neuvěřitelnými vlastnostmi a proklatě dlouhou životností. Dřevěné pergoly se hodí přímo k domu. Vlastně si kdykoliv dle libosti dopřejete relaxaci na čerstvém vzduchu.

Vůně dálek na vaší zahradě

Rozhodněte se pro terasy z exotických dřevin. Dodají vaší zahradě nezaměnitelnou dokonalost. V poslední době se hodně používá bangkirai, dřevina z Indonésie, Filipín, Malajsie, Srí Lanky, Barmy, Thajska i Wietnamu. Dřevo bangkirai je pevné, odolné a netvoří se na něm houby ani plísně. Je jako stvořené pro venkovní terasy bez zastřešení. Velké popularitě se těší i dřevo massaranduba, protože je velmi jemné a rovnoměrně strukturované. Uhrane purpurově červenohnědou barvou s různorodými tóny. Za zmínku stojí i terasová prkna bukit. Lehké tvrdé dřevo je tmavočervené až světločervené. Mnoho zákazníků si nemůže tento druhy dřeviny vynachválit. Opravdovým skvostem jsou dřevěné terasy z garapa. Symbol trvanlivosti, pevnosti a dekorativního designu potěší perfekcionisty.

Zajímavé odstíny a hra barev

Pokud neholdujete exotickým dřevinám, spolehněte se na jehličnaté stromy. V každém případě dáte přednost terasovým prknům ze sibiřského a jesenického modřínu. Jak jistě víte, modřínové dřevo je pevné, pružné a výborně se s ním pracuje. Je zajímavé, že obsažená pryskyřice funguje jako přírodní impregnace. Houby ani roztoči a jiné potvůrky nemají šanci. Milovníci klasiky se přikloní k borovici, která je znakem pevnosti a originálního vzhledu. Suky na borovicovém dřevu se vám budou moc líbit.

Absolutním hitem je dřevěná terasa z červeného cedru. Cedr je po vysušení stabilní a dokonale se s ním pracuje. Zvolte si svého favorita a postavte si venkovní posezení jedna báseň.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 Komentář

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

  • aukla

    / Odpovědět

    Jojo, dřevo je dřevo:-)

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky