české masívní stoly

Klasickým jídelním stolům nejvíce sluší klasický přírodní materiál. Dřevo je po staletí důkladně prověřenou surovinou pro výrobu tohoto kousku nábytku. Má totiž spoustu výhod. Je krásné, vysoce odolné, při kvalitní zpracování vydrží i několik generací. Milovníci přírody oceňují i jeho původ. Dřevěný jídelní stůl z masivu tvoří zatím nepřekonanou dominantu klasicky i moderně vybavených kuchyní i jídelen a dlouho jí i zůstane.

WoodArt Collection

Pokud jste se i vy rozhodli ozdobit váš jídelní prostor masivním stolem, seznamte se s luxusní kolekcí WoodArt Collection, kterou u nás vyrábí a prodává česká společnost Rott Design. Masivní jídelní stoly z této kolekce obstojí i v těch nejnáročnějších kritériích. Sami si navíc můžete vybrat již polohotovou masivní desku stolu ve své původní přírodní kráse. Budete tak mít aspoň základní představu o tom, jak bude váš stůl finálně vypadat. Pochopitelně se nabízí i možnost volby celé další řady parametrů, které z v tohoto kousku nábytku udělají naprostý originál.

Finální vzhled stolu je jen na vás

Jedinečnou vlastností dřevěného nábytku je kresba dřeva neboli jeho textura. Ta je vždy naprosto originální. Každý strom je unikát a jeho kresba se vždy mírně liší. Masivní stoly z kolekce WoodArt jsou v tomto ohledu zcela výjimečné. Jejich desku si totiž můžete sami vybrat z již polohotových desek. Nehrozí tedy nepříjemné překvapení v nepěkné textuře dřeva. Další parametry stolu jsou také ve vašich rukou. Samozřejmostí je volba rozměrů, způsob povrchové úpravy, provedení nohou či hran desky. Na vás zůstává i řešení úprav. Na výběr je tmelení či cínování prasklin a suků nebo původní truhlářský způsob oprav suku masivní čtvercovou vysprávkou a prasklin motýlkem.

kvalitní dřevo

Kvalitní dřevo – záruka vaší dlouholeté spokojenosti

WoodArt Collection nabízí stoly ze tří druhů kvalitního dřeva. Rott Design myslí ekologicky, proto materiál pochází z plně obnovovaných zdrojů. Dřevo má certifikát PEFC. Na výběr máte dřevo z amerického ořechu, evropského ořechu nebo divokého dubu. Na webových stránkách www.rottdesign.cz/woodart si můžete sami vybrat z různých masivních desek. Jakou desku vyberete, takovou dostanete – taková je garance od české společnosti Rott Design.

 

Deskou to začíná…

rohy desekVybrali jste tu nejkrásnější desku? Výborně! Tím ale nákup není u konce. Pomocí elektronického formuláře nebo po telefonu specifikujete i vaše ostatní požadavky. Nabízí se celá řada možností, co při výběru ovlivnit. Jednou z nich jsou rozměry – určíte si šířku i délku masivní desky stolu. Pokud se vás doma u jídla někdy sejde opravdu hodně, nechte si navíc vyrobit i nástavnou desku, která v případě potřeby stůl podstatně zvětší. Pozornost věnujte i povrchové úpravě. Vybrat si můžete olejování, voskování nebo lakování. Dřevo je možné i namořit nebo bělit. Může ale také zůstat zcela bez povrchové úpravy. Poté budete vybírat nohy. Ty mohou být třeba plné nebo s obdélníkovým otvorem. Variantou, která zcela změní vyznění finálního produktu, jsou také další materiály, jako je sklo, ocel nebo nerez. Dále volíte způsob opracování hrany desky – stromovou, rovnou nebo švýcarskou. Poté si určíte způsob vyplnění menších prasklinek a suků. Nabízí se tmelení či cínování. Váš originální masivní jídelní stůl můžete doplnit i o speciální designové doplňky, jako jsou čtvercové vysprávky nebo dřevěné motýlky.

Znáte Rott Design?

root designSpolečnost Rott je tradičním českým výrobcem rozkládacích jídelních stolů z masivního dřeva. Firma má bohatou historii, činnost zahájila v roce 1990. V následujících letech postupně vybudovala vlastní výrobní areál a rozšířila dovoz svých výrobků i do zahraničí. V současnosti je Rott Design jedním z předních výrobců dřevěného nábytku v České republice. Ani velké množství zakázek a rozšíření výroby nezměnilo tuto společnost v neosobní korporaci. V čele rodinné firmy zůstává majitel a zakladatel Petr Rott, kterému s provozem pomáhá i jeho syn Jan. Zákazníky rádi přivítají ve svém showroomu v obci Třemošná u Plzně, nebo ve své podnikové prodejně v centru Prahy, na adrese Vinohradská 405/21. Pro bližší seznámení s touto společností, včetně nabídky jejich produktů, navštivte webové stránky rottdesign.cz.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno