firma na zážitky

Máte pocit, jako by po nástupu Vašich dětí do školy, začaly být víkendy monotónní a ráda byste nějakým příjemným způsobem s Vaší rodinou přivítala podzimní období? Konec léta můžete zábavnou formou přivítat prostřednictvím zážitků firmy Allegria. Vybrat si na jejích webových stránkách  www.firmanazazitky.cz/tipy-na-vanocni-darky/ můžete z nespočtu nejrůznějších zážitků, které budou odpovídat Vašim koníčkům i přáním. Najdete zde také skvělé typy na dárky k narozeninám či Vánocům ve formě gurmánských nebo sportovních zážitků. Na své si přijdou také milovníci adrenalinových sportů.

Příchod podzimu si můžete zpříjemnit letem balónem. V oblacích zažijete romantiku s Vaším partnerem i dobrodružství s Vašimi dětmi. V mracích zažijete také opravdový pocit svobody a nezávislosti. Z ptačí perspektivy si prohlédnete krásy České republiky. K tomuto výletu si můžete vybrat startovní místo v Čechách v Konopišti, Plzni, Českých Budějovicích, Českém Krumlově, Hradci Králově nebo v Českém ráji. Na Moravě se můžete do oblak vznést v Brně, Buchlově, Zlíně, Ostravě, Olomouci i na Pálavě. Obvykle se létá s východem slunce nebo dvě hodiny před západem slunce.

Potrpíte-li si na týmové dobrodružství, pak můžete vyzkoušet TEPfaktor. Během dvou hodin budete zdolávat, jak fyzicky, tak psychicky náročné úkoly, které prověří vytrvalost, souhru v týmu i zápal pro hru. Úkoly jsou rozděleny do čtyř sekcí, z nichž v každé sbíráte indicie, které Vám pomohou otevřít truhlu s pokladem. Využijte prodloužený zářijový víkend ke společnému trávení volného času s Vašimi nejbližšími a vyberte si u Firmy na zážitky zážitek, který bude odpovídat Vašim požadavkům. Všechny typy na zážitky Vám mohou zpříjemnit také bydlení ve Vašem novém domě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno