Ochránit svůj majetek pomocí špičkové zabezpečovací techniky, jako jsou alarmy, slaví největší úspěch. Existuje spousta moderních prvků, zabezpečují byty, domy, provozy i firmy. Pro všechny, kteří si chtějí ušetřit starosti s možným vykradením a poničením svých prostor, nastupují na scénu alarmy. Vzniklé škody majetku dosahují v mnohých případech závratných částek. Ani jednání s pojišťovnami nebývá snadné. Ubránit se proti násilnému vniknutí a vyloupení pomocí zabezpečovacího systému je chytré a zaručené.

Alarmy za výhodné ceny

Upřednostněte technicky vyspělé a přitom cenově dostupné zabezpečovací systémy od společnosti Elektronis. Oslovíte skutečné profesionály s letitou zkušeností. Nezahrávejte si s ohněm a nechte si doporučit, instalovat a zprovoznit alarmy a centralizované ochrany. Zloději a vandalové vás nepřekvapí doma ani v práci. Díky zabezpečovacímu systému pod pult budete především chránit své zaměstnance a majetek. Pomoc je přivolána během pár minut.

Ochrana pro byty i provozy

Ideální řešení pro zabezpečení bytu, dílny, skladu a domu představují alarmy Paradox, Siemens, Galaxy Honeywell anebo Jablotron. Jsou k dostání v bezdrátovém i drátovém provedení. Mezi jejich výsady patří spolehlivost a kvalita. V případě nevítané návštěvy, požáru, přepadení anebo zdravotního zkratu rychle oznámí stav situace sirénou, upozorněním bezpečnostní agentury či přímo majitele.

Velké firmy se stanou nedobytnými

Alarmy si mohou jistě pořídit i firmy s větší rozlohou, nemocnice, veřejné objekty a vojenské prostory. Zde je kladen důraz na průběžné sledování míst pomocí kamerového systému. Ohlášení problému zjistí magnetické, otřesové, tísňové, požární i audio detektory. Celý systém je ovládan ručně za pomoci klávesnice anebo na dálku mobilem, tabletem či klíčenkou. I zde můžeme vybírat mezi drátovými i bezdrátovými systémy zabezpečení objektů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno