Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Byt a dům / NEJNOVĚJŠÍ / Zabezpečovací systémy osloví firmy i domácnosti

Zabezpečovací systémy osloví firmy i domácnosti

Ochránit svůj majetek pomocí špičkové zabezpečovací techniky, jako jsou alarmy, slaví největší úspěch. Existuje spousta moderních prvků, zabezpečují byty, domy, provozy i firmy. Pro všechny, kteří si chtějí ušetřit starosti s možným vykradením a poničením svých prostor, nastupují na scénu alarmy. Vzniklé škody majetku dosahují v mnohých případech závratných částek. Ani jednání s pojišťovnami nebývá snadné. Ubránit se proti násilnému vniknutí a vyloupení pomocí zabezpečovacího systému je chytré a zaručené.

Alarmy za výhodné ceny

Upřednostněte technicky vyspělé a přitom cenově dostupné zabezpečovací systémy od společnosti Elektronis. Oslovíte skutečné profesionály s letitou zkušeností. Nezahrávejte si s ohněm a nechte si doporučit, instalovat a zprovoznit alarmy a centralizované ochrany. Zloději a vandalové vás nepřekvapí doma ani v práci. Díky zabezpečovacímu systému pod pult budete především chránit své zaměstnance a majetek. Pomoc je přivolána během pár minut.

Ochrana pro byty i provozy

Ideální řešení pro zabezpečení bytu, dílny, skladu a domu představují alarmy Paradox, Siemens, Galaxy Honeywell anebo Jablotron. Jsou k dostání v bezdrátovém i drátovém provedení. Mezi jejich výsady patří spolehlivost a kvalita. V případě nevítané návštěvy, požáru, přepadení anebo zdravotního zkratu rychle oznámí stav situace sirénou, upozorněním bezpečnostní agentury či přímo majitele.

Velké firmy se stanou nedobytnými

Alarmy si mohou jistě pořídit i firmy s větší rozlohou, nemocnice, veřejné objekty a vojenské prostory. Zde je kladen důraz na průběžné sledování míst pomocí kamerového systému. Ohlášení problému zjistí magnetické, otřesové, tísňové, požární i audio detektory. Celý systém je ovládan ručně za pomoci klávesnice anebo na dálku mobilem, tabletem či klíčenkou. I zde můžeme vybírat mezi drátovými i bezdrátovými systémy zabezpečení objektů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 Komentář

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby