garážová vrata

Při nákupu jakéhokoli výrobků nás většinou zajímá cena, ovšem podstatná je především kvalita daného produktu. Protože někdy si stačí jen málo připlatit a dostaneme výrobek, co vydrží třeba dvakrát tolik, než by vydržel levnější produkt. Takže v konečném součtu můžeme ušetřit mnohem více, když v počátku dáme do produktu větší finanční částku, než když budeme kupovat více levných variant v delším časovém horizontu.
 
Pokud však narazíme na kvalitní a zároveň levný výrobek, je to nejlepší možnost a hlavně velké štěstí, protože takových příležitostí k výhodné koupi dnes už není. My vám však jednu takovou nyní přinášíme.
 
Průmyslová a především garážová vrata sekční Univers jsou vyráběna za pomocí nejmodernější technologie a díky zkušenostem a know-how mezinárodní firmy jsou to opravdu kvalitní výrobky, které se vyrábí na území České republiky, konkrétně v Kadani.
 
K zákazníkům máme navíc osobní přístup, takže každá naše garážová vrata jsou vyrobena na míru a přesně podle toho, jak si vy sami určíte – ať už se jedná o rozměry, barvy, celkový design či další vlastnosti a podmínky.
 
Co se barev týče, nabízíme širokou škálu, ze které si můžete vybírat. Je to například 8 standardních barev podle vzorníku RAL, dále nabízíme šest různých barev, jenž imitují dřevo a aby si u nás vybral opravdu každý, je možné garážová i průmyslová vrata upravit de facto do jakékoli barvy dle vzorníku RAL. K tomu lze zvolit různé typy panelů, takže výsledný efekt je v podobě opravdu ojedinělých vrat. Přitom se nemusíte obávat, že tomu třeba nerozumíte a vyberete špatně. Naši odborníci a specialisté jsou vám k službám a s výběrem vždy rádi pomohou.
 
Dále si u sekčních vrat zákazník vybírá také povrch, který bude na vratech – a tím může být například hladký povrch, povrch „stuco“ či opět imitace dřeva. Pokud netušíte, co jsou sekční vrata, tak jsou to jedny z nejprodávanějších typů vrat, která se skládají ze sendvičových panelů, jenž se vyrábí v naší hale na automatické lince, což je také jedním z důvodů nízké ceny našich produktů. Jak taková výroba sendvičových panelů vypadá můžete vidět například na webových stránkách http://www.univers.cz
 
Jak již bylo zmíněno, nebo spíše naznačeno, tak garážová vrata Univers existují ve více typech, a to konkrétně ve dvou základních, od kterých se pak odvíjí výběr dalších prvků designů, jenž už v režii zákazníka.
 
Prvním typem je řada RSD 01, která je určena především pro garáže s nízkým nadpražím a malou šířkou mezi jednotlivými zdmi, která by měla být u tohoto typu do tří metrů. Druhá varianta je pak typ RSD 02, což jsou velmi populární klasická sekční garážová vrata, která jsou vhodná do většiny garáží a také proto jsou nejprodávanější.
 
Pokud váháte, jestli si nová garážová či průmyslová vrata pořídit, zkuste navštívit výše uvedenou internetovou stránku, kde se dozvíte více informací včetně toho, jak nás kontaktovat. A třeba pak budete mít jasnější představu, zda nenastal zrovna teď ten pravý čas si nový vrata zakoupit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno