vánoční led osvětlení

Mít stylově a efektně vyzdobený dům nebo jeho okolí na Vánoce, dnes není žádný problém. Různé druhy svítidel a svítících doplňku můžou doplnit sváteční atmosféru. Při výzdobě teď mužem i šetřit a světla můžou být i bezpečnější.

Svítíme a šetříme

Solární vánoční svítidla jsou LED světla, která s troškou fantazie, nejenom krásně ozdobí prostor, ale pomáhají nám i šetřit. Protože nepotřebují připojení do elektrické sítě, jejich provoz nebude zvyšovat účty za elektřinu v domácnosti. A protože nepotřebují zdroj z elektrické sítě, šetří současně i životní prostředí. Energii získávají prostřednictvím solárních panelu ze slunečního záření.

Je to jednoduché

Celé je to prostě jednoduché, světla postačí kreativně nainstalovat na požadované místo, solární modul zapíchnout do země nebo umístit na vhodné sluneční místo, a to je všechno. V průběhu dne se solární panel nabíjí díky slunci baterie, a po setmění jsou světla napájená z baterie. Není nutné každodenní zapínaní a vypínaní, světla se automaticky sepnou po setmění.

Je to bezpečné

Solární panely pracují s nízkým napětím, které je absolutně bezpečné a proto se nemusíte obávat o bezpečnost dětí nebo domácích zvířat. Kdyby došlo k náhodnému poškození a kontaktu se světlem nebo kabeláží, určitě to nikomu neublíží.

Využití po celý rok

Solární dekorační svítidla nejsou určeny jenom na vánoční období. Nepotřebují elektrickou zásuvku a tak záleží jenom na fantazii každého, jak a kde je využije. Můžou tou být rodinné oslavy, party nebo jenom běžná dekorace. Stačí přístup slunečního světla přes den a v noci si můžete užívat příjemnou atmosféru kdekoliv.

Solární LED řetěz Esotec 100 LED / 10m multibarevný

1Solární barevný LED řetěz je ideální pro vyzdobení exteriéru, můžete jej pověsit na balkon, terasu, ozdobit stromeček nebo živý plot. Díky solárnímu panelu nepotřebuje elektrickou zásuvku. Přes den se nabíjí vnitřní baterie ze slunce a po setmění se automaticky rozsvítí. Můžete si vybrat stálé svícení nebo blikání. Řetěz má tři LED barvy – modrou, červenou a zelenou. Doba svícení s plně nabitou baterií je přibližně 8 – 10 hodin.

Více informací o barevném solárním řetězu.

Solární světelný stromeček Esotec 102104 růžové květy

Solární světelný stromeček EsotecSolární dekorační světlo nemusí být jenom světelný řetěz. Jestli nemáte stromeček, který by jste mohli vyzdobit, máte k dispozici tuto dekoraci, která už je sama o sobě stromečkem. Stačí jenom zapíchnout hrot do země, nebo květináče, solární panel umístit na slunečné místo, a po setmění se LED světélka automaticky rozsvítí.

Vyberte si svůj solární světelný stromeček.

Solární světelný had Esotec 102157 50 LED 7m

Solární světelný had Esotec Vyzkoušejte solárního světelného hada. 7m dlouhá ohebná trubice s 50 LED žárovkami je super funkční i v zimě. Nepotřebuje elektrickou zásuvku, energii získává ze slunce díky solárnímu panelu. Světelný had muže buď blikat nebol svítit, po setmění se automaticky zapne.

Solární světelný had Esotec.

Solární LED řetěz Cole & Bright hvězdy 30LED – 4m

Solární LED řetěz Cole & Bright hvězdy Solární světelný řetěz s LED ve tvaru hvězdy je ideální dekorace do exteriéru, na léto i na zimu. Nezávislé svícení bez přívodu elektřiny. Dekoračně tvarované v tvaru hvězdy. Instalace je velmi jednoduchá. Stačí rozvěšet LED řetěz na vybrané místo a hotovo. Solární modul zapíchněte do země nebo ho namontujete na stěnu. Ve dne se pomocí slunka nabíjí baterie. Po setmění se LED řetěz automaticky rozsvítí. Celková délka řetězu je 4m

Najděte více informací o solárním LED řetězu ve tvaru hvězdy.

Solární LED stromeček Esotec

Solární LED stromeček EsotecVestavěný solární panel dobíjí vestavěnou baterii spolehlivě celý den. Světlo se večer automaticky zapne. Pevná základna zajišťuje dobrou stabilitu. Stromeček má 24 LED diod v příjemné teplé bíle barvě. Na diody je možné nasadit žluté, oranžové nebo bílé květy v závislosti od Vašeho vkusu. Květy jsou dodávány volně v sáčku a jejich nasazení na stromeček je velice jednoduché. Jednotlivé větvičky stromečku je možno ohýbat.

Stačí si už jenom vybrat svůj solární LED stromeček.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno