luxusní vířivky

Snažíte se v létě trávit maximum volného času mimo svůj dům na čerstvém vzduchu? Vytvořili jste si pro tyto účely u domu elegantní terasu, která slouží jako zahradní posezení a relaxační koutek? Chtěli byste si užívat ještě větší komfort, než je jen sezení na zahradním nábytku nebo odpočinek v lehátkách? Jestli ano, máme pro vás tip, čím ještě vybavit terasu.

Největší relaxace je ve vodě!

Lidské tělo i mysl si nejlépe odpočinou a zregenerují při pobytu ve vodě. Ve vodě se uvolňují svaly po těžkém pracovním dnu a uvolníte také svou mysl. I na terasách rodinných domů mohou být vířivé vany a dokonce i bazény. Stačí jen vybrat správný tvar a typ. Jaké vířivky nebo bazény se na terasy hodí?

U vířivek záleží na kvalitě provedení

Vířivky na terasách u rodinných domů už zdaleka nejsou výjimkou. Stále častější volbou jsou vířivé vany – zapuštěné nebo obezděné vířivky. Jsou sice nákladnější na pořízení a složitější na usazení, ale mnohem odolnější a komfortnější než nafukovací vířivky. Mezi nejkvalitnější značku vířivých van celosvětově se řadí americké produkty Artesian Spas. Předností této značky je vysoce kvalitní a odolný materiál pro konstrukci vířivek, maximální komfort díky originálně řešeným tryskám a až 12 let záruky.

Když bazén, tak nerezový

I v případě bazénů na terasu máte na výběr z několika možností. Nejlevnějším druhem jsou pochopitelně nadzemní nafukovací bazény. Ty zároveň přináší nejmenší komfort a jsou nejméně odolné. Vhodnou volbou na terasy jsou zapuštěné bazény, ideálně z nerezu. Nerezové bazény mají prakticky neomezenou životnost a jsou poměrně snadné na realizaci. Snadno se čistí a mají minimální nároky na údržbu.

Navíc někteří výrobci jsou schopni nerezovým bazénům dávat některé nadstandardní funkce jako například proudění, světelné a zvukové efekty, vyhřívání vody v některých částech, vytvoření relaxační zóny, hydromasážní trysky, vodní děla a další. Specializovaného výrobce nerezových bazénů najdete například na stránkách virivkysauny.cz.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno