aa
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Příslušenství / Stavba / Žaluzie, markýzy / SKYTRIUM – moderní zastřešení terasy po celý rok

SKYTRIUM – moderní zastřešení terasy po celý rok

zastřešení terasy

Lenošíte rádi na terase svého domu a kocháte se pohledem na svou zahradu? Je vám líto, že nemůžete využívat venkovní posezení celoročně? SKYTRIUM prodlouží sezónu dle vašich představ a navíc ochrání zahradní nábytek před silným větrem, deštěm, sluncem i sněhem. Trendy zastřešení terasy vás uhrane moderním modulárním posuvným systémem, příjemným designem a bezúdržbovým provozem.

Užívejte si chvíle pohody stylově

Konstrukce je složena z hliníku a polykarbonátové výplně. Skvěle odolává povětrnostním vlivům. Snadno a rychle se montuje. SKYTRIUM je připevněno na jednu opěrnou zeď. Pokud upřednostníte výplně z bezpečnostního skla, máte zaručenou odolnost, jednoduchou údržbu a exkluzivní design. Díky chytrému zastřešení terasy, jehož montáž nevyžaduje stavební povolení, si vychutnáte chladnější dny roku jako celebrity.

Proč se rozhodnout pro SKYTRIUM?

Prahnete po cenově výhodném a přitom noblesním zastřešení terasy? Rozhodněte se pro špičkový model, který vás uchvátí celoročním využitím. Nic není limitováno nepříznivým počasím. Velmi rychle si oblíbíte jeho přirozený provoz a nadčasový vzhled. Produkty jsou k dostání v mnoha barvách a dekorech. Máte domácí mazlíčky? Na přání vám společnost Albixon a. s. vyrobí vlastní vstup pro čtyřnohé členy rodiny. Podívejte se na možnosti, jež padnou jako ulité rodinným domům, hotelům i restauracím.

Opatřete svůj dům luxusem

Designově propracované zastřešení terasy je možné zakoupit v nejrůznějších variantách. Lomené řešení konstrukce nabízí model Mia a elegantní oblé provedení zase Rio. Minimalistický styl a dokonalý vzhled, to je produkt Art. Nenechejte nic náhodě a inspirujte se na internetových stránkách společnosti Albixon a. s. Bazény, wellness vířivky, zastřešení pro bazény, terasy, automobily a rozmanité příslušenství, to je komfort pro váš dům i zahradu. Kontaktujte odborníky Albixon a. s. a spolehněte se na 25 let zkušeností firmy, která se pyšní profesionálním přístupem ke svým zákazníkům.

Zdroj foto: reference albixon.cz

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení