pronájem pracovních plošin

V tom, co dělají, si vybudovali vynikající pověst. V ČR byste stěží hledali profesionálnější půjčovnu pracovních plošin. Řeč je o firmě SICO Rent, která na trhu existuje již 14 let a v nabídce má téměř 400 strojů předních světových výrobců pracovních plošin k výškovým pracím.
Vstřícnost, naslouchání zákazníkům a široká nabídka profesionálních služeb, které díky rozsáhlé síti poboček s vyspělým technickým zázemím poskytuje po celé České republice i za jejími hranicemi. To jsou tři hlavní pilíře, na kterých si společnost SICO Rent zakládá a díky kterým se stala jednou z nejkvalitnějších půjčoven pracovních plošin v České republice. SICO Rent však kromě pronájmu pracovních plošin k výškovým pracím nabízí celou řadu dalších služeb. Pojďme si je představit.

Zajištění servisu a revizních kontrol

Společnost SICO Rent pronajímá mnoho typů pracovních plošin od známých světových výrobců – přívěsné plošiny, plošiny na automobilovém podvozku, nůžkové plošiny (akumulátorové a dieselové), kloubovo-teleskopické plošiny, klasické teleskopické plošiny i manipulátory. Všechny tyto stroje mají nízké průměrné stáří a jsou v perfektním stavu.
Vysoká kvalita a spolehlivost pronajímaných strojů je dána především tím, že tato půjčovna pracovních plošin přímo zajišťuje také profesionální údržbu a opravu strojů na celém území České republiky i v okolních státech. Právě z toho důvodu se na společnost SICO Rent obrací i řada firem s vlastními pracovními plošinami se zájmem o servis, revizní kontroly či rychlé opravy strojů.

[irp]

Slouží i jako bazar pracovních plošin

Další službou, kterou SICO Rent provozuje, je bazar pracovních plošin. Ten nabízí pracovní plošiny, které SICO Rent v minulosti pronajímala a jejichž kvalita je prověřena samotnými zákazníky. Tyto stroje tak po každém pronájmu procházely pravidelnou údržbou, každoročními revizemi a mají před sebou ještě mnoho let provozu.

Rychlé zajištění přepravy strojů

S přepravou pracovních plošin bývají obecně potíže. Zákazníci totiž často nemají možnost dopravit si pracovní plošinu, kam potřebují, sami. U SICO Rent na takový problém nenarazíte. Pro své zákazníky zajišťuje přepravu pracovních plošin nejen na místo pronájmu a zpět, ale i mezi různými místy pronájmu. Na ty je schopna zajistit dopravu až osmi strojů najednou. Tuto službu půjčovna pracovních plošin SICO Rent přitom navíc běžně poskytuje i zákazníkům s jejich vlastními plošinami či jinými stavebními stroji.
Přepravu pracovních plošin společnost SICO Rent opět zajišťuje jak na celém území České republiky, tak i na území ostatních států.

Více se o SICO Rent dozvíte na webových stránkách www.sico.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno