venkovní okenní žaluzie

Snad každý majitel domu touží po jeho dokonalosti. Existuje hned několik způsobů, jak si vylepšit svou nemovitost. Když už máme pěknou fasádu, kvalitní střechu, praktická garážová vrata i moderně řešená plastová okna a dveře, zbývá doladit design domu. Pro někoho maličkost a zbytečnost, pro jiného třešnička na dortu. Populární prvek domu, který se postará o stínící a vzhledové náležitosti, je venkovní okenní žaluzie.

Vnitřní anebo vnější okenní žaluzie?

Klidně se rozhodněte pro oboje. Kombinací interiérového a venkovního stínění získáte skvělý výsledek. Vnitřní látkové stínění se postará o svěží trendy vzhled místností a venkovní okenní žaluzie vykouzlí špičkové stínění. Proto jsou také velmi oblíbeny. Venkovní okenní žaluzie vynikají svou účinností. Nejenže zachytí světlo, ale i část tepelného záření. Tento jev oceníte hlavně v létě. Samozřejmě záleží na druhu clony, vzdálenosti od skla i barevném provedení.

Odhalte pravou eleganci domu

Když pomineme perfektní stínící funkci venkovních okenních žaluzií, čím ještě vynikají? Jistě jsou nádherné, působí přirozeně a hodí se k nejrůznějším stavbám. Stínění je nabízeno v rozmanitých velikostech, tvarech a barvách. Regulace denního světla probíhá snadno a pohodlně. Vnitřní clony dodají interiéru šmrnc, ale venkovní stínění šetří peníze za topení a klimatizaci. Některé druhy venkovních žaluzií dokážou stínit a současně větrat. Stačí dbát na správné nastavení lamel.

Moderní prvky zaujmou nejnáročnější klienty

Venkovní žaluzie patří k nejmodernějšímu exteriérovému stínění. Osloví rychlým naklápěním lamel, tedy snadnou regulací světla v interiéru. Zastíní malé okno i obrovské prosklené prostory. Vysoký znak pohodlí a kvality přinášejí motoricky ovládané okenní žaluzie. Udělejte si radost a dopřejte svému domu elegantní užitečný obleček!

 

zdroj foto: climax.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

  1. Máme venkovní žaluzie, montáž proběhla v pořádku během cca dvou hodin 4ks žaluzií na francouzská okna. Máme několik různých rozměrů, největší 3300*2560mm a nejmenší 500*2560mm
    Zatím to máme půl roku a spokojenost. Ovládání jednotlivé elektrické somfy, jen ovladače jsme si dali vlastní od ABB ve stejné řadě jako zbytek vypínačů a zásuvek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno