Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Stavba / Žaluzie, markýzy / Proč si pořídit venkovní žaluzie?

Proč si pořídit venkovní žaluzie?

venkovní okenní žaluzie

Snad každý majitel domu touží po jeho dokonalosti. Existuje hned několik způsobů, jak si vylepšit svou nemovitost. Když už máme pěknou fasádu, kvalitní střechu, praktická garážová vrata i moderně řešená plastová okna a dveře, zbývá doladit design domu. Pro někoho maličkost a zbytečnost, pro jiného třešnička na dortu. Populární prvek domu, který se postará o stínící a vzhledové náležitosti, je venkovní okenní žaluzie.

Vnitřní anebo vnější okenní žaluzie?

Klidně se rozhodněte pro oboje. Kombinací interiérového a venkovního stínění získáte skvělý výsledek. Vnitřní látkové stínění se postará o svěží trendy vzhled místností a venkovní okenní žaluzie vykouzlí špičkové stínění. Proto jsou také velmi oblíbeny. Venkovní okenní žaluzie vynikají svou účinností. Nejenže zachytí světlo, ale i část tepelného záření. Tento jev oceníte hlavně v létě. Samozřejmě záleží na druhu clony, vzdálenosti od skla i barevném provedení.

Odhalte pravou eleganci domu

Když pomineme perfektní stínící funkci venkovních okenních žaluzií, čím ještě vynikají? Jistě jsou nádherné, působí přirozeně a hodí se k nejrůznějším stavbám. Stínění je nabízeno v rozmanitých velikostech, tvarech a barvách. Regulace denního světla probíhá snadno a pohodlně. Vnitřní clony dodají interiéru šmrnc, ale venkovní stínění šetří peníze za topení a klimatizaci. Některé druhy venkovních žaluzií dokážou stínit a současně větrat. Stačí dbát na správné nastavení lamel.

Moderní prvky zaujmou nejnáročnější klienty

Venkovní žaluzie patří k nejmodernějšímu exteriérovému stínění. Osloví rychlým naklápěním lamel, tedy snadnou regulací světla v interiéru. Zastíní malé okno i obrovské prosklené prostory. Vysoký znak pohodlí a kvality přinášejí motoricky ovládané okenní žaluzie. Udělejte si radost a dopřejte svému domu elegantní užitečný obleček!

 

zdroj foto: climax.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 Komentář

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

  • Míla

    / Odpovědět

    Máme venkovní žaluzie, montáž proběhla v pořádku během cca dvou hodin 4ks žaluzií na francouzská okna. Máme několik různých rozměrů, největší 3300*2560mm a nejmenší 500*2560mm
    Zatím to máme půl roku a spokojenost. Ovládání jednotlivé elektrické somfy, jen ovladače jsme si dali vlastní od ABB ve stejné řadě jako zbytek vypínačů a zásuvek.

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby