Dům stavíte na celý život, a proto při jeho stavbě kladete velký důraz na výběr kvalitních materiálů na zdivo, okna i vnitřní prostory. A stejně důkladně byste měli přistupovat i k výběru vhodné střešní krytiny. Vyplatí se proto vsadit na střešní krytinu osvědčeného výrobce s desítkami let zkušeností, který zajistí, že se střecha na vašem domě stane naprostou třešničkou na dortu. A právě takovým výrobcem je Mediterran.

Střešní tašku, nebo lehkou střešní krytinu?

Důvodem, proč spousta lidí volí při stavbě domu lehkou střešní krytinu, je především nutnost odlehčit celkovému zatížení střechy. Kromě toho je nespornou výhodou i možnost instalace těchto krytin na střechy s menším sklonem i široká paleta barev, ze kterých lze vybírat. Na druhou stranu, proti lehkým střešním krytinám stojí fakt, že jsou dražší než běžné střešní tašky a že mají horší tepelně-izolační vlastnosti. Problémem bývá i malá odolnost nátěru plechů, s čímž je spojená náročnější údržba.
Alternativou pro lehké střešní krytiny může být odlehčená betonová taška, která spolehlivě eliminuje veškeré výše uvedené problémy. Vyniká skvělou odolností, tvarovou stálostí i vysokou kvalitou povrchové úpravy. Betonové tašky si lidé oblíbili i kvůli velmi jednoduchému systému jejich pokládky a hlavně kvůli příznivé ceně – jsou levnější než klasické pálené tašky.

Betonová střešní krytina s 50letou zárukou není jen sen

Díky téměř 100letému ověřenému systému výroby nabízí Mediterran 50letou záruku na své betonové tašky. Jednoduše řečeno, i po 50 letech od pokládky vaší střechy si můžete být jistí, že položené betonové tašky budou splňovat tyto 3 kritéria:

  • zachovaná přesnost rozměrů,
  • vodotěsnost,
  • mrazuvzdornost.

střešní krytinaJaké typy betonových tašek si můžete vybírat? Mediterran nabízí v současnosti 9 druhů, z nichž nejnovější je střešní taška SYNUS, uvedená na trh v roce 2015. Vyniká vysokou mechanickou odolností, a to díky dvojnásobnému akrylátovému nástřiku s lakem. Oblíbeným typem je i betonová taška Danubia, která je dostupná ve 4 barevných provedeních: v cihlově a višňově červené, hnědé a antracitové.
Milovníkům mozaikového efektu doporučujeme střešní krytinu Coppo, u které lze pokládkou z více palet dosáhnout zajímavého vizuálního efektu. Stejně poutavého efektu dosáhnete i se střešní taškou Rundo Evo nebo Zenit – druhé jmenované betonové tašky mají navíc speciální povrchovou úpravu s lakem.
Kromě toho Mediterran nabízí širokou skálu plastových a kovových střešních doplňků, na které poskytuje záruku v délce 15 let.

Chcete střešní krytinu, o jejíž kvalitu se nemusíte bát?

Potom hoďte starosti za hlavu a vsaďte na betonové tašky Mediterran. Máme pro vás 4 pádné důvody, proč budete s touto volbou i po letech spokojení.

  • Bezkonkurenční 50letá záruka na betonové tašky.
  • Zkušenosti sbírané od roku 1920. Víme, jak má kvalitní betonová taška vypadat a naším cílem je dodat našim zákazníkům prvotřídní materiál pro pokrytí jejich střechy.
  • Příznivé ceny, které nejdou na úkor kvality. Jsme schopni konkurovat nejen jiným typům střešních krytin, ale i ostatním výrobcům betonových tašek.
  • Víme, co prodáváme. Nejsme jen obchodníci, betonová tašky sami vyrábíme v moderních závodech v Maďarsku a hlídáme tak jejich 100% kvalitu.

Ještě více důvodů, proč si vybrat betonové tašky Mediterran, zjistíte na www.terran.cz . Anebo navštivte některého z prodejců a na vlastní oči se přesvědčte o kvalitě střešní krytiny Mediterran.

logo mediterran


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno