aa
Jste zde:  / Interiér / Nábytek / NEJNOVĚJŠÍ / Přírodní ratan je klasika

Přírodní ratan je klasika

přírodní ratan

Ratanový nábytek se dostává opět do módy. Nutno podotknout, že ačkoliv poslední roky byly spojené s pokusy hlavně o ten umělý, opět se ukázalo, že přírodní ratan má na trhu své místo a jenom těžko se dá nahradit jakoukoliv napodobeninou. A o tom se můžete přesvědčit i vy. Pokud jste v situaci, kdy přemýšlíte nad zajímavým nábytkem, určitě dejte ratanu šanci, jelikož vás svými vlastnostmi zaručeně uchvátí.

Vsaďte na hotové sestavy

A abyste měli výběr výrazně usnadněný, není nic lepšího, než vsadit na hotové soupravy. Tedy abychom byli konkrétní, tak na sedací soupravy z ratanu. Ty vás už na první pohled zaujmou svým luxusním vzhledem, který jde samozřejmě ruku v ruce s celkovou kvalitou použitého materiálu. To znamená i dlouhou životnost a odolnosti vůči nepříznivým povětrnostním vlivům. Danou sestavu tak nemusíte mít nutně pouze ve vašem obývacím pokoji, jelikož může skvěle padnout třeba na vaši terasu, na vaši terasu či do zahradního altánu.

Lehkost je samozřejmostí

Ačkoliv je ratan vysoce kvalitním materiálem, zároveň vás překvapí svou lehkostí. Vsadíte-li na zmíněné sedací soupravy, nebude problém je jakkoliv umístit v místnosti, přesunout ven, nebo postrčit ve chvíli, kdy potřebujete pod nimi uklízet. I to je další plus ratanu, a to i v případě, kdy zvolíte ty největší varianty, které jsou perfektní volbou do největších interiéru, například obývacích pokojů.

Nejenom klasický vzhled

Sedací soupravy z ratanu, které jsou pro vás připravené, však nemusí respektovat pouze onen přírodní, klasický vzhled. I pravý ratan samozřejmě umožní celou řadu barevných kombinací. Z těch neutrálních je to určitě velmi oblíbená hnědá barva, která navíc skvěle padne do mnoha interiérů. Je-li na víc kombinována se skutečně moderním designem, není divu, že takové sestavy volí i přední architekti třeba do aktuálně realizovaných developerských projektů a v nich ukázkových bytů, které oslní každého.

PARTNER:svět ratanu logo

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení