Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Doplňky, dekorace / Interiér / NEJNOVĚJŠÍ / Přírodní obklady dnes najdou využití v interiéru i exteriéru

Přírodní obklady dnes najdou využití v interiéru i exteriéru

přírodní obklady

Plánujete nakoupit přírodní obklady, které využijete v souvislosti se zvelebením svého domu? Podívejte se spolu s námi na několik možných tipů, které jsou spojeny s tím, jak se vlastně dají dané konkrétní obklady využívat. Začneme tím, že si představíme exteriérové dlažby. Ty jsou nejčastěji využívány jako možnost zajímavého obložení vašeho bazénu. Stejně tak se mohou hodit i na vaše terasy, stejně jako najdou uplatnění v rámci různých vybudovaných cest, třeba napříč vaší zahradou. Ve všech případech určitě potěší jak vzhled, tak i kvalita. A jaký materiál je doporučovaný jako ten nejlepší? Rozhodně je to travertin.

Řešení vhodné i do interiéru

Travertin však není jenom materiál, který by našel uplatnění v souvislosti s vašimi exteriéry. Právě naopak. Musíme říci, že najde uplatnění také ve vašich interiérech, kam se taktéž velmi dobře hodí. I zde jen třeba uvést několik příkladů, kdy se tyto parádní obklady budou hodit. Ideální je jejich využití hlavně v objektech, které mají vytvářet moderní, doslova až nadčasový vzhled. A právě do daných interiérů přijde tento přírodní materiál opravdu maximálně vhod. Konkrétních možností je určitě více než dost. Mezi základní patří třeba toto využití:

  • Jako obklad stěn
  • Jako obklad interiérových schodišť
  • Jako obklad klasických koupelen

[irp]

Kvalita rozhodně zaujme

U možností exteriérového použití jsme se lehce dotkli samotné kvality, kterou dané obklady vlastně mají. Tento materiál zkrátka nezklame ani z hlediska odolnosti, ani z hlediska dlouhé životnosti. Navíc bychom neměli zapomínat na možné varianty samotného designového provedení. Díky tomu může dlažba i obklad dokonale ladit i s ostatními prvky ve vašem interiéru, stejně jako dokáže ladit i s prvky v exteriéru. Může to být třeba zahradní nábytek v podobném odstínu, stejně jako zahradní altány, nebo samotný bazén a jeho okolí. Variant je zkrátka více než dost, od těch světlých, až po výrazně tmavší odstíny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 Komentář

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

  • Gogoooo

    / Odpovědět

    Přírodní obložení je opravdu originální. Každý kousek je ojedinělý, i když svou strukturou je velice podobný. Například kámen. Jeho využití najdeme např. v koupelnách, na dvorcích, … Staré domy postavené z kamenů (ne z cihel) jsou velmi ceněné v létě, kdy jsou venku parna.

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby