Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Interiér / NEJNOVĚJŠÍ / Osvětlení / LED žárovky šetří energii a mají dlouhou životnost

LED žárovky šetří energii a mají dlouhou životnost

led žárovky

V rodinném prostředí je velmi skloňovaným tématem úspora elektrické energie, obzvláště v období vyúčtování. Pakliže chcete ulehčit své peněžence, měli byste se podívat na eventuální způsoby úspor a šetření. Jednou z možností je výměna klasických žárovek za moderní LED žárovky.

Současný trh nabízí nepřeberné množství LED žárovek, jež se liší velikostí, paticemi, barvou, spotřebou a dalšími parametry. Velké popularitě se těší žárovky připomínající svým vzhledem žárovky klasické. Jedná se o LED žárovky řady S-Line, které najdete v produktovém portfoliu společnosti EMOS.

Velikostí a tvarem korespondují klasickým žárovkám

LED žárovky řady S-Line se dají použít v obvyklých svítidlech, neboť svým tvarem a velikostí odpovídají klasickým žárovkám. Vyhnete se kompletní výměně svítidel, stačí nahradit současný světelný zdroj za novou LED žárovku a výrazně snížíte spotřebu elektriky. Nespornou výhodou je, že LED technologie spotřebuje v porovnání s běžnými žárovkami o 85 % méně elektrické energie.

Tělo LED žárovek S-Line je vyrobeno z termoplastu nejvyšší jakosti, čímž je zaručen odvod tepla. LED žárovky zajistí perfektní osvětlení místnosti, aniž by se objevil stroboskopický efekt, který je typický pro úsporné žárovky.

LED technologie je ve vedení

Ve srovnání s ostatními světelnými zdroji LED technologie vítězí na plné čáře. LED žárovky jsou charakteristické absencí rtutě a jsou ohleduplné k životnímu prostředí, protože nevyzařují škodlivé UV záření. LED žárovky se pyšní dlouhou životností, přičemž jejich svítivost je 25 000 hodin. V neposlední řadě vás LED žárovky osloví výtečným poměrem cena/výkon.

EMOS – specialista ve světě svícení

EMOS spol. s.r.o. je ryze česká společnost, která byla založena již v roce 1991. V současné době se v tuzemsku jedná o jednu z nejvýznamnějších firem v oblasti elektro. Zboží distribuuje do velkoobchodů, supermarketů, obchodních řetězců a maloobchodních prodejen. A disponuje internetovým obchodem s pestrým sortimentem zboží.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 Komentář

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

  • Kovář Zdeněk

    / Odpovědět

    Led žárovkama jsem nahradil všechny úsporky a spokojenost, najednou je v bytě dvojnásob světla. Ale pozor ledky postupně slábnou.

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby