kusový koberec

Koberce s vysokým vlasem objevíme skoro v každé moderní domácnosti. Skvěle totiž podtrhují moderní design a dodávají domovu útulnost a hřejivý pocit. Jen s jejich údržbou je to poněkud horší, o tom ví každá dobrá hospodyňka. Při luxování je třeba mít na vysavači speciální nástavec, no dobře, to zas tak velký problém není, ale… Při čištění skvrn s kobercem také není jednoduché pořízení, nedej bože vylije-li se na koberec s vysokým vlasem červené víno. To je na infarkt a na zdlouhavé čištění, byť je započato ihned po nehodě, zaděláno!

Místo děsu nákupy na internetu

Pokud se jedná o nehodu nezvratnou, se kterou si neporadí ani ten nejsilnější ďábel na kobercové skvrny a na špínu, nezbývá obvykle, než se poohlédnout po koberci novém. Při této radě možná vstávají vlasy hrůzou na hlavě i zručným a zběhlým domácím kutilům. A to i přesto, odhlédnou-li od samotné instalace koberce, tedy jeho vyměřování, řezání, pokládání… Ze všeho nejdřív si představí zdlouhavá martyria při výběru a při následném odvozu.  Kusové koberce, ať už jsou s vysokým či s nízkým vlasem, už ale jdou bez problémů objednat i na internetu, navíc za poměrně pěkné ceny, a tak se z nehody dost možná stane i zábava v podobě nakupování a následného dolaďování nových detailů interiéru. Inu proč ne, i nehoda někdy může mít příjemnou dohru, že ano!

S Vopi se nám žije lépe…

Na stránkách společnosti Vopi www.vopi.cz/detske-koberce/ lze během pár chvil objednat nejen dětské koberce, ale všechny další možné i nemožné kusové i metrážové ozdoby podlahy! Pokud se vám tedy jednou za pár let stane, že je váš koberec k nepoznání zničený, nemusíte si už dělat starosti s pořizováním nového. Z tepla domova a za použití moderních technologií si objednáte přesně to, po čem vaše domácnost či jiný interiér a vaše srdce prahnou…


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno